Те, наскільки сильно майбутній гравець полюбить пейнтбол, залежить від першої гри. А щоб не зіпсувати перше враження, потрібно підготуватися до неї! Звичайно, однієї теорії мало, адже на ділі майданчик може здатися величезним простором, де просто неможливо бути одночасно уважним і активним. Як же перетворити на справжнє задоволення першу гру в пейнтбол? Поради будуть корисні не тільки новачкам, але і тим, хто хоче просто покращувати свої навички.
Позиція в пейнтболі: рада перший
Однозначно неправильним буде і сховатися відразу за величезне дерево, і бездумно летіти в атаку. Чому? Тому що в першому випадку гравець не бачить нічого: ні поле, ні гру, ні супротивника, ні навіть учасників своєї команди. А що стосується авангардних гравців, які рвуться на передову, то саме їх осягає доля перших уражених. І тому слід запам’ятати перший рада з пейнтболу: вибирати треба таку позицію, яка і добре захищала б, і дозволяла б бачити все, що відбувається. Подбати про оптимальну позиції потрібно перед початком гри.
Активний пейнтбол: поради новачкам по «рухливості»
Рух і тільки! Про такі поняття, як тиша і спокій, потрібно згадувати лише в засідці! Головна помилка новачків – недостатня рухливість, а це одна з умов успіху командної гри. Коли стає ясно, що укриття – так собі, то пора його міняти, не боячись!Коли вся команда пішла в атаку, потрібно йти разом з нею, а інакше від гравця, що залишився захищати базу толку буде нуль, навіть якщо врешті-решт команда виграє.
По-справжньому командний пейнтбол: поради по грі
Єдина поважна причина сидіти тихо для гравця – це перебування в засідці. У всіх інших випадках повинна бути постійна комунікація між учасниками. Зрозуміло, що ця рада з пейнтболу стосуватиметься «балакучості»: потрібно завжди говорити про те, коли був помічений противник і коли гравець потребує допомоги. Без спілкування немає команди, а без командного духа буде хорошого пейнтболу.
Зброя в пейнтболі: поради новачкам зі стрільби
Перше, що потрібно запам’ятати: пейнтбольний маркер – НЕ снайперська гвинтівка, і тут не йдеться про стрілянину зі 100-метрової дистанції або економії патронів. Стріляти по противнику потрібно не один раз, а цілими залпами, тому що куля може піти в сторону або навіть не розколотися. І заодно варто пам’ятати важливий рада з гри в пейнтбол: не треба відразу кричати «вражений», якщо відчули, що в Вас чимось потрапили – куля адже міг просто не розколотися, а за правилами ознакою ураження повинен бути слід.
Стріляти у ворога, який рухається, потрібно прогнозуючи його дії: цілитися перед ним або ж в те місце, куди він наближається. Так більша ймовірність направити його в шквал куль.
З розділу «елементарні поради з пейнтболу»
Ось кілька моментів, про які в процесі гри часто забувають:
- вийняти засувку ствола потрібно перед тим, як ворог буде на прицілі;
- не фіксувати погляд в одній точці, навіть якщо в цій точці противник;
- контролювати те, скільки гравців залишилося в обох командах;
- не вставати на одну лінію один за іншим;
- відпрацьовувати швидку стрілянину.
Запам’ятавши ці поради по грі в пейнтбол, гравець буде застрахований від раптового ураження і закінчення гри після 5-хвилинного «входження в тему». А далі – справа досвіду. Як правило, новачки припускаються помилок через те, що бояться кулі. Але цей страх ніщо в порівнянні з відчуттями командної гри, тому і повинен бути справжній командний дух в пейнтболі. Поради – це теорія. Справжня гра – в реальній взаємодії і практиці.