Активні заняття є одними з найкорисніших для дітей будь-якого віку. Якщо ви хочете відволікти дітей від постійного сидіння за комп’ютером і порадувати цікавими розвагами, то вам в наш пейнтбол-клуб! Ми вміємо організувати дозвілля дітей найцікавішим способом. За час існування клубу з 2015 року наші можливості істотно розширилися. Тільки основна база клубу «Гепард» налічує 19 видів активних розваг. Крім того, ми готові організувати виїзні ігри в будь-якому зручному для цього місці.

Для подання заявки потрібно зателефонувати за одним з телефонів, вказаних на сайті або замовити online. Наші менеджери дадуть раду і підберуть підходящу розвагу на День Народження дитини або будь-яке святкування. Гра принесе особливе задоволення і залише незабутнє враження про проведений час.

Виїзні ігри в кращому клубі для активного відпочинку «Гепард»

За вашим бажанням фахівці клубу виїдуть в ліс, на луг, поле, в літній табір, на територію приватного будинку, в ресторан, кафе і підготують майданчик для замовленої гри.

Перше і найголовніше правило, яке неухильно дотримується при організації будь-якої розваги – дотримання всіх правил безпеки. Тому перед грою інструктором проводиться бесіда з дітьми. Її мета – попередити можливі небезпечні дії. Наприклад, граючи в пейнтбол, діти повинні знати, що кулька з фарбою може описувати велику траєкторію – від 15 до 80 метрів і нанести удар. Гра в Арчері таг небезпечна ударом стріли, незважаючи на те, що має поролоновий наконечник. Тільки після детального інструктажу діти можуть починати будь-яку гру.

Які є виїзні ігри?

В арсеналі клубу налічується безліч активних ігор, в яких можуть брати участь як діти, так і підлітки. Найбільш затребуваними є:

  • Пейнтбол і його різновид кідбол;
  • Лазертаг;
  • Аквабол;
  • Лінійні квести;
  • Арчері таг і інші.

Виїзний дитячий пейнтбол «кідбол» для маленьких спортсменів

Гра в пейнтбол однаково цікава для дітей різного віку. Однак, до пейнтболу допускаються діти з 11-12 років. Малюкам пропонується грати в кідбол. Гра менш травматична. Діти стріляють з більш легких маркерів маленькими кульками з меншою швидкістю польоту. У кожного учасника своє місце і завдання, визначене інструктором.

Якщо раніше кідбол полягав в тому, що кожен учасник грав сам за себе, вражаючи суперників, то зараз гра набула найрізноманітніші форми. В основному, це командна гра. Учасники вчаться координувати дії один з одним і виконувати цікаві, спеціально поставлені прості завдання. Сценаріїв для таких ігор у нас маса!

Старші учасники грають у виїзній пейнтбол, виконуючи більш складні завдання. Наприклад захоплююча гра «Захоплення прапора» в різних варіаціях.

Гра допомагає дітям розслабитися, зняти стрес, реально пограти у війну.

Виїзний лазертаг

Військово-тактична, спортивна гра лазертаг проводиться лазерними маркерами або лазерними автоматими, що стріляють інфрачервоним променем. Це одна з найбільш захоплюючих ігор для дітей.

Лазертаг має кілька різновидів: аренні ігри в приміщенні і внеаренні, організовані на відкритому просторі. Виїзний лазертаг дозволяє грати дітям в будь-яку погоду.

Лазертаг з трансформерами – ще більш цікавий дітям. У ньому крім гравців беруть участь два трансформери: Оптимус Прайм та Бамблби, озброєні важкими бластерами. Кожен з трансформерів може воювати в команді з гравцями, додаючи в гру видовищності та незабутніх вражень.

Активні бої для найвлучніших з Арчері тагом

Лучна гра Арчері таг – варіант американського пейнтболу. Це відмінна розвага, розвиваюча силу, спритність, влучність, вправність, а також тактичне і логічне мислення.

Командна гра має масу переваг. Вона вчить виробляти загальну тактику, задіє різні частини тіла, захоплює учасників.

У нас є можливість організувати гру на критих та відкритих майданчиках.

Лінійні квести – дійди до переможного фінішу першим

Виконання завдань і розгадування загадок в певній послідовності називається лінійним квестом. Поки не вирішена попередня головоломка, нову можна не починати, та й часто не вийде. Ігри, в яких потрібно дістатися до переможного фінішу першим, використовуючи логіку, мислення і кмітливість – одні з найбільш захоплюючих.

Цікаві локації для виїзного пейнтболу в Україні

Основним майданчиком для проведення ігор в нашому клубі є полігон «Лігво Гепарда». На ньому досить різних обладнаних місць: «Село», «Машини», «Бастіон», «Котельня» та інші. Виїзні ігри можна організувати в будь-якому зручному і безпечному місці. У нас багатий досвід виїзду в різні міста України для проведення пейнтболу, лазертагу, ігр в аквабол в Одесі, Борисполі, Білій Церкві та інших місцях.

Як ми проводимо виїзний лазертаг?

На місце проведення ігор виїжджають наші фахівці. Вони оглядають територію, захищають місця глядачів від ігрового майданчика сіткою. Виділена територія повинна бути достатніх розмірів – не менше 100 метрів площею. Після проведення інструктажу діти допускаються до гри.

Доставте задоволення дітям, замовте захоплюючі ігри в нашому клубі, телефонуйте зараз!