Питання, де пограти в пейнтбол, задають багато, адже вибір хорошого клубу – важливий момент. У ПК «Гепард» створені оптимальні умови для активного проведення часу, тому коло наших клієнтів неухильно зростає. Ми позиціонуємо себе як серйозний клуб і дорожимо своєю репутацією. З цієї причини в нашому розпорядженні є дев’ять майданчиків, на яких відбуваються гарячі битви між противниками!

Прекрасна ігрова територія – наша головна перевага

Своїм клієнтам ми надаємо сучасні майданчики для проведення змагань на свіжому повітрі. На них можна грати великою і маленькою компанією. Кожен майданчик для пейнтболу унікальний і цікавий.

Майданчики полігону «Пірново»

«Фортеця Камелот»

pirnovo-krepost-10

«Дикий захід»

pirnovo-ww-10

«Підземелля»

pirnovo-underground-14

«Висота 20/18»

pirnovo-visota-01

«Військова частина»

pirnovo-voen-01

«Залізне місто»

pirnovo-iron-01

«Трансформер-арена»

place-construct-soon

«Лабіринт страху»

place-construct

«Темрява»

place-construct

На території нашого клубу розігруються різні сценарії, починаючи з простих і закінчуючи складними.

До числа найбільш важливих факторів у пейнтболі відноситься розташування майданчика та його планування. Цей аспект ми врахували, тому в ПК «Гепард» навіть завзяті любителі екстремальних відчуттів відкривають для себе щось нове. На наших майданчиках знайомляться з грою новачки і тренуються професіонали. Дорослі і діти реалізують хитромудрі сценарії ігор, отримуючи в ході битви потужний заряд адреналіну.

Чим саме відрізняються наші майданчики? Параметрів кілька:

  • розмір;
  • розташування укриттів – наприклад, на майданчику під номером п’ять дерев’яні щити побудовані у вигляді лабіринту;
  • місцевість;
  • наявність різноманітних перешкод і укриттів – варіантів безліч: колеса, бліндажі, щити, кола, колоди, окопи, автомобілі, фігури.

На окрему увагу заслуговує майданчик для пейнтболу під назвою «Фортеця Камелот» – найбільший майданчик-фортеця в Україні для гри в пейнтбол та лазертаг. Розмір будови 32х42м = 1344м² !!! Поле пофарбовано в сірий колір. Три рівня. На першому рівні коридори 42м в довжину і 32м в ширину, чотири вхідних воріт, які можуть закриватися зсередини, 6 укриттів на внутрішній частині двору. На другому рівні – чотири башти по кутах, з оглядовими вікнами, що виходять на всі сторони, та цитадель, розміщена в центрі фортеці з бійницями на другому і третьому ярусах.

Звертаючись в ПК «Гепард», Ви робите правильний вибір, тому що умови для гри у нас чудові! Ну а той факт, що бої проходять на свіжому повітрі, теж не треба скидати з рахунків!