Питання, де пограти в пейнтбол, задають багато, адже вибір хорошого клубу – важливий момент. У ПК «Гепард» створені оптимальні умови для активного проведення часу, тому коло наших клієнтів неухильно зростає. Ми позиціонуємо себе як серйозний клуб і дорожимо своєю репутацією. З цієї причини в нашому розпорядженні є дев’ять майданчиків, на яких відбуваються гарячі битви між противниками!

Прекрасна ігрова територія – наша головна перевага

Своїм клієнтам ми надаємо сучасні майданчики для проведення змагань на свіжому повітрі. На них можна грати великою і маленькою компанією. Кожен майданчик для пейнтболу унікальний і цікавий.

Майданчики полігону «Пірново»

«Фортеця Камелот»

pirnovo-krepost-10

«Дикий захід»

pirnovo-ww-10

«Підземелля»

pirnovo-underground-14

«Висота 20/18»

pirnovo-visota-01
Майданчики полігону «Лігво Гепарда»

«Селище»

Пейнтбольная площадка Деревня - фото 01

«Машини»

pl_mashini_leto_01

«Висота 3/17»

place-3-17-news-03

«Бастіон»

pl_bastion_leto_01

«Фанерний капут»

pl_fk_leto_01

«Котельня»

pl_kotelnya_leto_01

«Вишки»

pl_vishki_leto_01

«Сквозняк»

pl_skvoznyak_leto_01

«Партизанське»

pl_partizanskaya_leto_01

Критий пейнтбольний майданчик «Трансформер-Арена»

SAMSUNG CAMERA PICTURES

На території нашого клубу розігруються різні сценарії, починаючи з простих і закінчуючи складними.

До числа найбільш важливих факторів у пейнтболі відноситься розташування майданчика та його планування. Цей аспект ми врахували, тому в ПК «Гепард» навіть завзяті любителі екстремальних відчуттів відкривають для себе щось нове. На наших майданчиках знайомляться з грою новачки і тренуються професіонали. Дорослі і діти реалізують хитромудрі сценарії ігор, отримуючи в ході битви потужний заряд адреналіну.

Чим саме відрізняються наші майданчики? Параметрів кілька:

  • розмір;
  • розташування укриттів – наприклад, на майданчику під номером п’ять дерев’яні щити побудовані у вигляді лабіринту;
  • місцевість;
  • наявність різноманітних перешкод і укриттів – варіантів безліч: колеса, бліндажі, щити, кола, колоди, окопи, автомобілі, фігури.

На окрему увагу заслуговує майданчик для пейнтболу під назвою «Котельня». Розміри у неї великі, тому на даній території проходять змагання, в яких беруть участь до 40 осіб. Він розпланований таким чином, щоб гравці могли вільно переміщатися між об’єктами. Майданчик обладнаний безліччю споруд, до числа яких відносяться щити, колеса, колоди, цегляний будинок.

Звертаючись в ПК «Гепард», Ви робите правильний вибір, тому що умови для гри у нас чудові! Ну а той факт, що бої проходять на свіжому повітрі, теж не треба скидати з рахунків!