«S.T.A.L.K.E.R.» створений за мотивами однойменної серії комп’ютерних ігор від студії «GSC». За легендою угруповання «Моноліт» створило пристрій, який генеруючи викиди перетворить всю Землю в одну глобальну Зону. Для порятунку планети угруповання «Свобода», «Борг» і «Найманці» укладають перемир’я і об’єднують зусилля для боротьби з «Монолітом». Завдання гравців знищити «Блок управління викидом» для того щоб запобігти апокаліпсис.

Квест розрахований на проходження 1-3 командами до десяти чоловік у кожній. Час проходження – до 1,5 годин. За кожною з команд закріплюється провідний, який допомагає гравцям, а в разі потреби коригує роботу команди. Також під час проходження двома або трьома командами виділяється додатковий провідний. Провідні, закріплені за командами грають роль представників відповідних угруповань ( «Свобода», «Борг», «Найманці»), а додатковий провідний – вільного сталкера. Всі провідні одягнені у відповідні костюми.

Даний квест проводиться на свіжому повітрі або в будь-якому досить великому приміщенні. Все необхідне обладнання встановлюється в трьох локаціях, додатково позначених спеціальними табличками. Четверта локація, що не позначена табличкою, є стартовою і фінальною точкою на якій знаходиться додатковий провідний (при проведенні квесту з двома або трьома командами).

В процесі проходження квесту команди по черзі проходять всі три локації. Після проходження кожної з локацій команда повертається на стартовою точку перед переходом до наступної локації. Для отримання завдань і підказок кожної з команд видається «КПК» (планшет) зі встановленою програмою. Повідомлення команда отримує шляхом введення тризначних цифрових кодів.

Квест буде цікавим як фанатам серії ігор, так і людям, які про неї нічого не чули. Підходить людям будь-якої професії, комплекції, статі, фізичного і інтелектуального рівня розвитку. Перед початком адміністрація настійно рекомендує одягнутися в зручний одяг, а також запастися хорошим настроєм.

Ціни на квест «S.T.A.L.K.E.R.» та інші додаткові послуги
Додаткові послуги
хоккібол (хокей з перешкодами) - 30 хвилин - 200 грн/чол.
подушкові війни (спортивно-антистресова гра) - 20 хвилин - 200 грн/чол., продовження - кожні 20 хвилин - 200 грн/чол..
арбалетний тир – 60 хвилин - 1000 грн. одна одиниця, або 200 грн. за 10 пострілів по мішені в тирі.
петанк – 120 хвилин - 1000 грн.
Дитячий пригодницький квест «Місія нездійсненна» - 5000 грн. (до 10 учасників, додатковий учасник - 500 грн).
Пригодницький квест «S.T.A.L.K.E.R.» - 5000 грн. (до 10 учасників, додатковий учасник - 500 грн).
Чарівний пригодницький квест «Гаррі Поттер» - 5000 грн. (до 10 учасників, додатковий учасник - 500 грн).
Екстрім - квест «Хованки. Кімната темряви» — 3500 грн. (до 10 учасників, ігровий час 40 хвилин, додатковий учасник - 350 грн).
Екстрім- квест «Перевертні»3500 грн. (до 10 учасників, ігровий час 40 хвилин, додатковий учасник - 350 грн).
Спортивно-інтелектуальна гра «Скарби «Гепарда» - 9000 грн. (до 10 учасників, додатковий учасник - 900 грн).
«Скарби «Гепарда» Лайт» - до 10 чоловік – 9000 грн. (до 10 учасників, додатковий учасник - 900 грн).
можливе замовлення ведучих, звуку, кейтерингу, спортивно-розважальної програми...