Заміський комплекс активного відпочинку «Гепард» знаходиться в 35 км від Києва, в селі Пірнове, Вишгородського району Київської області.

с. Пірново – оздоровниця великої кількості баз відпочинку, місце рекреації. Уздовж села протікає річка Десна. На сьогоднішній день працюють, в основному в теплу пору року, такі бази відпочинку як «Роздолля», «Схід», «Лелека», «Чайка», «Динамо», «Авіатор». Вся місцевість потопає в соснових лісах. Комплекс «Гепард» розташований на території колишніх баз відпочинку «Дружба» і «Пірново».

З квітня 2020 року вже доступні 4 поля для гри в пейнтбол, дитячий пейнтбол, лазертаг, арчерітаг, але площа для гри постійно розширюється, будуються нові майданчики, активні квест-зони, а також місця для відпочинку.

Поля для ігор носять тематичний характер і мають ряд укриттів в 2 та 3 яруси.

На території комплексу вже побудовані і готові до ігор наступні поля:

«Фортеця Камелот»

2 березня 2020 року «Фортеця Камелот» була занесена в національний реєстр рекордів України, як найбільший пейнтбольний майданчик укриття в Україні для гри в пейнтбол та лазертаг.

«Фортеця Камелот» – найбільший майданчик-фортеця в Україні для гри в пейнтбол та лазертаг. Розмір будови 32х42м = 1344м² !!! Поле пофарбовано в сірий колір. Три рівня. На першому рівні коридори 42м в довжину і 32м в ширину, чотири вхідних воріт, які можуть закриватися зсередини, 6 укриттів на внутрішній частині двору. На другому рівні – чотири башти по кутах, з оглядовими вікнами, що виходять на всі сторони, та цитадель, розміщена в центрі фортеці з бійницями на другому і третьому ярусах.

Поле може використовуватися для гри:

– тільки в фортеці. (Зовні побудовані відступи від стін на відстані по 2 метри). Оптимальна кількість гравців від 12 (6 на 6) – до 40 чол. (20 на 20).

– для штурму фортеці з трьох сторін.

Для такого сценарію потрібна велика кількість гравців і співвідношення захисників до наступаючих 1 до 2-3. Для повного захисту всіх підходів до фортеці кількість захищаючих має бути не менше 15 чол. Відповідно наступаючих повинно бути 30-45 чол.

«Дикий захід»

«Дикий захід» – саме антуражное не тільки в Україні, але і в Європі поле для гри в пейнтбол та лазертаг. Поле пофарбовано в коричнево-шоколадний колір. Одноярусні будівлі «BANK», «CASINO», «SHERIF», «HORSE STABLE», «POST OFFICE», будівля «SALLON» в 2 яруси, і «CHAPEL» – в три яруси, п’ять возів, стоги сіна, а так само Спеціальні завдання, які гравці повинні виконати. Ігри в пейнтбол або лазертаг на цьому майданчику принесуть багато незабутніх вражень.

Розміри поля «Дикий захід» не мають прямокутної форми, з одного боку довжина поля 65 метрів з іншого 34 метра. Кількість гравців може варіюватися від 10 чол. (5 на 5) – до 30 чол. (15 на 15).

«Підземелля»

«Підземелля» – поле, де стартові бази команд, знаходяться під землею на -1 ярусі. Ще 2 будівлі, практично по всій довжині площадки, як з правого, так і з лівого боку, також на -1 ярусі. Центральна фігура – двох ярусна будівля по центру поля, а не з боку стартових баз, що ускладнює потрапляння в нього гравців під час ігор. На першому ярусі з усіх боків розміщені чотири великих контейнера, а також колони і укриття, на яких тримається центральна будівля. Поле пофарбовано в колір хакі. На ньому комфортно себе можуть відчувати від 10 (5 на 5) до 30 (15 на 15) гравців. Розміри поля 42х32 метри.

«Висота 20/18»

«Висота 20/18». Найперша споруда нашого комплексу в Пірновe.

Це початок нашої нової історії, що йде корінням в 2018 рік. З огляду на те, що поле складається з безлічі укриттів, розташованих на другому ярусі, виникла ідея дати назву «Висота 20/18». Зі стартових баз гравці можуть зайняти опорні позиції на вишках. Одна сторона поля представляє суцільний місток на другому поверсі, за яким можна добігти до краю поля і опинитися на стартових позиціях противника. Є укриття і під землею (-1 ярус), з яких в щілини, добре проглядаються всі куточки майданчика. У центрі стоїть двоярусна фігура «Млин».

Розміри поля 42х32 метри. Кількість гравців для гри від 10 (5 на 5) до 30 (15 на 15).

Колір поля – зелений.

«Військова частина»

Усі споруди на майданчику розміщені симетрично. Це найкращий варіант для проведення фінальних ігор різних турнірів, на корпоративах чи інших змаганнях. Одне із найзакритіших полів для видимості гравців суперника. Велика насиченість споруд. Казарми в два поверхи, на обох краях поля, дають можливість контролювати зверху частину майданчика, але й мають вразливості, для сторони що захищається.

Розмір поля 42х32 метри. Колір – камуфляж. Кількість одночасно граючих на полі «Військова частина» може змінюватись від 8 (4×4) до 30 (15×15) осіб.

«Залізне місто»

Найвідкритіше ігрове поле, де практично повністю можна контролювати, де і в якій точці гравці суперника. Чемпіонати України серед поліції охорони та національної поліції, що проходили у нас влітку 2021 року, в яких 1/4, півфінали та фінальні ігри проходили саме на цьому майданчику показали, що це найважче прохідне поле для розвитку наступальних дій. Велика кількість залізних автівок не дає можливості гравцям вести стрілянину в повний зріст, що також послаблює лінію наступу. Але за грою, багато компаній виділяють це поле, як дуже цікаве.

Розмір 46х34 метри. Колір фігур, крім машин – зелений. Кількість гравців на полі «Залізне місто» може змінюватись від 8 (4×4) до 16 (8×8) осіб.

Крім того:

В стадії розробки і побудови знаходяться поля «Трансформер-арена», «Лабіринт страху», і «Темрява».

З квітня – травня 2020 року в комплексі «ГЕПАРД», крім гри в пейнтбол, лазертаг, кідбол, арчерітаг, можливо замовити:

  • Дитячий пригодницький квест «Місія нездійсненна»,
  • Дитячий квест з елементами чарівництва «Гаррі Поттер»,
  • Пригодницький квест для підлітків і дорослих «S.T.A.L.K.E.R»,
  • Спортивно-інтелектуальна гра «Скарби «Гепарда»
  • Спортивно-інтелектуальна гра «Скарби «Гепарда» лайт»,
  • Хоккібол,
  • Подушкові війни
Місця для відпочинку:

Біла альтанка. Розмір 5 × 5 = 25 квадратних метрів. Висота 3 м. Каркас і підлога – дерев’яні. Дах – бітумна черепиця. Місткість до 32 чоловік. Альтанка працює в теплу пору року.

Альтанка-будиночок для проведення Днів народження, корпоративів.

Розмір 5 × 10 = 50 квадратних метрів. Висота – 4м. Пол і стіни з дерева. Дах – бітумна черепиця. Столи дерев’яні. В альтанці може розміститися до 60 осіб. Є розетки, освітлення, опалення. Альтанка працює цілий рік.

Зелена альтанка. Розмір 5 × 5 = 25 квадратних метрів. Висота 2,7 м. Каркас металевий. Дах ПВХ. Пол дерев’яний. В альтанці може розміститися до 32 осіб. Встановлюється і працює в теплу пору року.

Коричнева альтанка. Розмір 4,5м × 6м = 27 квадратних метрів. Висота 3 м. Каркас і підлога – дерев’яні. Дах – бітумна черепиця. Місткість до 25 чоловік. Альтанка працює в теплу пору року.

Альтанка для відпочинку. Розмір 3м × 1,8м = 5,4 квадратних метра. Висота 2,5 м. Стіл і лавки – дерев’яні, стаціонарні. Колір хакі. Дах – профнастил. Каркас – металевий. Місткість до 12 чоловік. Альтанка працює в теплу пору року.

Альтанка для відпочинку. Розмір 3м × 1,8м = 5,4 квадратних метра. Висота 2,5 м. Стіл і лавки – дерев’яні, стаціонарні. Колір хакі. Дах – профнастил. Каркас – металевий. Місткість до 12 чоловік. Альтанка працює в теплу пору року.

Альтанка для відпочинку. Розмiр 4,5×5=22,5 кв.м. Назва альтанки – “Робін Гуд”. Виконана у тематичному стилі. Зовні альтанка обшита тканиною ПВХ у лісовому декорі, усередині – дерево. Вікна – прозорий ПВХ. У холодну пору року альтанка обігрівається булер’яном на дров’яному опаленні. Влітку вікна ПВХ знімаються для кондиціонування теплого повітря. Комфортна кількість відпочиваючих – до 20 осіб.

Будиночок для відпочинку 180 градусів. Розмір 3×6=18 кв.м., виконаний у тематичному стилі казки Маша та ведмідь, але всі меблі в будиночку перевернуті догори ногами. Користується популярністю у дітей будь-якого віку, та й дорослі не проти згадати дитинство. Всередині та зовні будиночок обшитий деревом та тканиною ПВХ. У холодну пору року кімната обігрівається електричним конвектором. Комфортна кількість відпочиваючих – до 16 осіб.

Як до нас дістатися:

Від Вишгорода, через Київську ГЕС прямуйте дорогою «Р69» до населеного пункту Пірнове.

Після знака «ПІРНОВЕ», через 600 метрів повернути праворуч і їхати по асфальтованій дорозі до Т-образного перехрестя. Далі повернути праворуч, і на наступному Т-образному перехресті направо. По вулиці Партизанська прямо близько 1 км, до камуфляжного забору справа. Через головні ворота на територію клубу, і на парковку.