Заміський комплекс активного відпочинку «Гепард» знаходиться в 35 км від Києва, в селі Пірнове, Вишгородського району Київської області.

с. Пірново – оздоровниця великої кількості баз відпочинку, місце рекреації. Уздовж села протікає річка Десна. На сьогоднішній день працюють, в основному в теплу пору року, такі бази відпочинку як «Роздолля», «Схід», «Лелека», «Чайка», «Динамо», «Авіатор». Вся місцевість потопає в соснових лісах. Комплекс «Гепард» розташований на території колишніх баз відпочинку «Дружба» і «Пірново».

З квітня 2020 року вже доступні 4 поля для гри в пейнтбол, дитячий пейнтбол, лазертаг, арчерітаг, але площа для гри постійно розширюється, будуються нові майданчики, активні квест-зони, а також місця для відпочинку.

Поля для ігор носять тематичний характер і мають ряд укриттів в 2 та 3 яруси.

На території комплексу вже побудовані і готові до ігор наступні поля:

«Фортеця Камелот»

2 березня 2020 року «Фортеця Камелот» була занесена в національний реєстр рекордів України, як найбільший пейнтбольний майданчик укриття в Україні для гри в пейнтбол та лазертаг.

«Фортеця Камелот» – найбільший майданчик-фортеця в Україні для гри в пейнтбол та лазертаг. Розмір будови 32х42м = 1344м² !!! Поле пофарбовано в сірий колір. Три рівня. На першому рівні коридори 42м в довжину і 32м в ширину, чотири вхідних воріт, які можуть закриватися зсередини, 6 укриттів на внутрішній частині двору. На другому рівні – чотири башти по кутах, з оглядовими вікнами, що виходять на всі сторони, та цитадель, розміщена в центрі фортеці з бійницями на другому і третьому ярусах.

Поле може використовуватися для гри:

– тільки в фортеці. (Зовні побудовані відступи від стін на відстані по 2 метри). Оптимальна кількість гравців від 12 (6 на 6) – до 40 чол. (20 на 20).

– для штурму фортеці з трьох сторін.

Для такого сценарію потрібна велика кількість гравців і співвідношення захисників до наступаючих 1 до 2-3. Для повного захисту всіх підходів до фортеці кількість захищаючих має бути не менше 15 чол. Відповідно наступаючих повинно бути 30-45 чол.

«Дикий захід»

«Дикий захід» – саме антуражное не тільки в Україні, але і в Європі поле для гри в пейнтбол та лазертаг. Поле пофарбовано в коричнево-шоколадний колір. Одноярусні будівлі «BANK», «CASINO», «SHERIF», «HORSE STABLE», «POST OFFICE», будівля «SALLON» в 2 яруси, і «CHAPEL» – в три яруси, п’ять возів, стоги сіна, а так само Спеціальні завдання, які гравці повинні виконати. Ігри в пейнтбол або лазертаг на цьому майданчику принесуть багато незабутніх вражень.

Розміри поля «Дикий захід» не мають прямокутної форми, з одного боку довжина поля 65 метрів з іншого 34 метра. Кількість гравців може варіюватися від 10 чол. (5 на 5) – до 30 чол. (15 на 15).

«Підземелля»

«Підземелля» – поле, де стартові бази команд, знаходяться під землею на -1 ярусі. Ще 2 будівлі, практично по всій довжині площадки, як з правого, так і з лівого боку, також на -1 ярусі. Центральна фігура – двох ярусна будівля по центру поля, а не з боку стартових баз, що ускладнює потрапляння в нього гравців під час ігор. На першому ярусі з усіх боків розміщені чотири великих контейнера, а також колони і укриття, на яких тримається центральна будівля. Поле пофарбовано в колір хакі. На ньому комфортно себе можуть відчувати від 10 (5 на 5) до 30 (15 на 15) гравців. Розміри поля 42х32 метри.

«Висота 20/18»

«Висота 20/18». Найперша споруда нашого комплексу в Пірновe.

Це початок нашої нової історії, що йде корінням в 2018 рік. З огляду на те, що поле складається з безлічі укриттів, розташованих на другому ярусі, виникла ідея дати назву «Висота 20/18». Зі стартових баз гравці можуть зайняти опорні позиції на вишках. Одна сторона поля представляє суцільний місток на другому поверсі, за яким можна добігти до краю поля і опинитися на стартових позиціях противника. Є укриття і під землею (-1 ярус), з яких в щілини, добре проглядаються всі куточки майданчика. У центрі стоїть двоярусна фігура «Млин».

Розміри поля 42х32 метри. Кількість гравців для гри від 10 (5 на 5) до 30 (15 на 15).

Колір поля – зелений.

Крім того:

В стадії розробки і побудови знаходяться поля «Залізне місто», «Лабіринт страху», «Військова частина», «Темнота» і «Трансформер-арена».

З квітня – травня 2020 року в комплексі «ГЕПАРД», крім гри в пейнтбол, лазертаг, кідбол, арчерітаг, можливо замовити:

  • Дитячий пригодницький квест «Бомба в подарунок»,
  • Дитячий квест з елементами чарівництва «Гаррі Поттер»,
  • Пригодницький квест для підлітків і дорослих «S.T.A.L.K.E.R»,
  • Спортивно-інтелектуальна гра «Скарби «Гепарду»
  • Спортивно-інтелектуальна гра «Форт Боярд лайт»,
  • Хоккібол,
  • Подушкові війни
Місця для відпочинку:

Біла альтанка. Розмір 5 × 5 = 25 квадратних метрів. Висота 3 м. Каркас і підлога – дерев’яні. Дах – бітумна черепиця. Місткість до 32 чоловік. Альтанка працює в теплу пору року.

Альтанка-будиночок для проведення Днів народження, корпоративів.

Розмір 5 × 10 = 50 квадратних метрів. Висота – 4м. Пол і стіни з дерева. Дах – бітумна черепиця. Столи дерев’яні. В альтанці може розміститися до 60 осіб. Є розетки, освітлення, опалення. Альтанка працює цілий рік.

Зелена альтанка. Розмір 5 × 5 = 25 квадратних метрів. Висота 2,7 м. Каркас металевий. Дах ПВХ. Пол дерев’яний. В альтанці може розміститися до 32 осіб. Встановлюється і працює в теплу пору року.

Коричнева альтанка. Розмір 4,5м × 6м = 27 квадратних метрів. Висота 3 м. Каркас і підлога – дерев’яні. Дах – бітумна черепиця. Місткість до 25 чоловік. Альтанка працює в теплу пору року.

Альтанка для відпочинку. Розмір 3м × 1,8м = 5,4 квадратних метра. Висота 2,5 м. Стіл і лавки – дерев’яні, стаціонарні. Колір хакі. Дах – профнастил. Каркас – металевий. Місткість до 12 чоловік. Альтанка працює в теплу пору року.

Альтанка для відпочинку. Розмір 3м × 1,8м = 5,4 квадратних метра. Висота 2,5 м. Стіл і лавки – дерев’яні, стаціонарні. Колір хакі. Дах – профнастил. Каркас – металевий. Місткість до 12 чоловік. Альтанка працює в теплу пору року.

Як до нас дістатися:

Від Вишгорода, через Київську ГЕС прямуйте дорогою «Р69» до населеного пункту Пірнове.

Після знака «ПІРНОВЕ», через 600 метрів повернути праворуч і їхати по асфальтованій дорозі до Т-образного перехрестя. Далі повернути праворуч, і на наступному Т-образному перехресті направо. По вулиці Партизанська прямо близько 1 км, до камуфляжного забору справа. Через головні ворота на територію клубу, і на парковку.