Пейнтбол – це активна командна гра, яка набирає все більшої популярності серед сучасної молоді. Де, як не тут, можна відчути себе справжнім воїном – сміливим, розважливим, спритним. Але при цьому мати можливість зберігати собі життя і брати участь в різних боях знову і знову.
Пейнтбол – екстрим, пейнтбол – азарт, пейнтбол – спорт
Пейнтбол – спорт, який не втомлює, а приносить задоволення. Ця гра сприяє розвитку не тільки фізичних можливостей, але також тактичних і аналітичних навичок. До того ж, як командна гра, вона здатна згуртувати колектив, навчити вмінню діяти спільно, виручати товаришів і навіть жертвувати собою заради досягнення високої загальної мети. Саме тому все більше компаній, плануючи сценарій корпоративу, роблять вибір на користь таких ось міні-боїв і квестів на природі.
У чому суть гри в пейнтбол
Основні правила гри в пінбол гранично прості. Головне завдання, яке стоїть перед кожним гравцем, – знищити противника. На зорі розвитку цієї гри її умови були трохи іншими. Гравці хаотично рухалися по певній місцевості, ховалися і стріляли по своїм супротивникам. Але мішенями були абсолютно все, тобто кожен окремий гравець боровся тільки за себе і своє життя в грі. Бій вівся до останнього залишився без застреленим. Він і ставав переможцем. Зараз такий варіант гри теж є, і він називається «Top Gun». Це азартно, екстремально, весело, але менш цікаво.
Згодом цей вид спорту розвивався, і правила гри в пейнтбол ускладнилися. Тепер гравці діляться на команди і виконують поставлені перед ними тактичні завдання.
Варіанти завдань для квестів:
- Найпростішим вважається «Каре». Основне завдання – вистрілити в усіх учасників протилежної команди.
- Гра «Супровід». У цьому варіанті квесту гравців однієї команди менше. Їх оголошують терористами, і вони ведуть партизанську війну. Тому їх випускають на поле перед грою, даючи їм можливість продумати свої засідки і пастки. А «хорошим хлопцям», яких більше, необхідно доставити важливу персону до місця призначення в цілості й схоронності.
- “Захоплення прапору”. Тут існує кілька варіацій гри. Прапор може розташовуватися на базі суперника. У такому випадку потрібно пробити оборону або навпаки захистити в залежності від того, на чиєму боці прапор. Або головний трофей розташований в центрі і гравці обох команд знаходяться в рівних умовах в битві за нього.
Правила гри в пейнтбол і техніка безпеки:
- Гра проводиться на спеціально відведеній або обладнаній для цього місцевості.
- Гравці повинні мати відповідну екіпіровку. Особливо це стосується маски для захисту особи.
- За грою обов’язково стежить суддя, а перед грою з командами спілкується інструктор.
- Зброєю є спеціальне пневматичний пристрій – маркер. Він стріляє кульками з фарбою.
- Вражені вважається гравець, на якому є чіткий слід від лопнув кульки. Такий учасник вибуває з гри.
- Заборонено участь в квестах дітям до 14 років, а також дорослим, що знаходяться під впливом алкоголю.
- У кожній команді повинен бути обраний капітан, який буде координувати дії інших учасників, і нести за них відповідальність.
- Заборонено усунення противника будь-яким іншим способом крім як пострілом з маркера. Стріляти дозволяється не ближче, ніж з п’ятиметрової відстані.
Це основні правила гри в пейнтбол. Але є ще й різні індивідуальні приписи, які узгоджують між собою команди-учасники. Ця гра не стоїть на місці, а все більше розвивається і вдосконалюється.
Будні, вихідні, свята, прокат устаткування, з людини:
60 хвилин гри — 300 грн.
Продовження гри: 30 хвилин — 25 грн.
У пакет входить:
Інструктаж, оренда камуфляжної форми, маски, маркера, інструктор, суддя на весь період гри, заправка повітрям балона маркера, можливість зіграти на відкритих майданчиках клубу.
Гра проводиться з використанням легких помпових маркерів, стріляючих кульками з фарбою 50-го калібру з меншою вагою і швидкістю польоту.
Будні, вихідні, свята, прокат устаткування, з людини:
60 хвилин гри — 300 грн.
Продовження гри: 30 хвилин — 25 грн.
У пакет входить:
Інструктаж, оренда камуфляжної форми, маски, легкого помпової маркера, інструктор, суддя на весь період гри, можливість зіграти на відкритих майданчиках клубу.
– 100 шт = 150 грн, (мінімальна кількість на людину 200 кульок)
– ствол 14” - 100 грн.
– харнесс з двома тубами - 100 грн.
– маска «Helix Thermal» - термальне (подвійне) скло, кут огляду - 260° - 150 грн.
– Термальна маска – шолом з повним захистом голови - 200 грн.
– Наколінники – 50 грн.
– Захист шиї – 50 грн.
– Шорти із захистом паху – 100 грн.
– Перчатки з пластиковою накладкою для захисту кисті рук – 50 грн.
– Пейнтбольний гранатомет RPG – 300 грн за один постріл або 500 грн./год (кульки з фарбою не включені)