Пейнтбол – це активна командна гра, яка набирає все більшої популярності серед сучасної молоді. Де, як не тут, можна відчути себе справжнім воїном – сміливим, розважливим, спритним. Але при цьому мати можливість зберігати собі життя і брати участь в різних боях знову і знову.

Пейнтбол – екстрим, пейнтбол – азарт, пейнтбол – спорт

Пейнтбол – спорт, який не втомлює, а приносить задоволення. Ця гра сприяє розвитку не тільки фізичних можливостей, але також тактичних і аналітичних навичок. До того ж, як командна гра, вона здатна згуртувати колектив, навчити вмінню діяти спільно, виручати товаришів і навіть жертвувати собою заради досягнення високої загальної мети. Саме тому все більше компаній, плануючи сценарій корпоративу, роблять вибір на користь таких ось міні-боїв і квестів на природі.

У чому суть гри в пейнтбол

Основні правила гри в пінбол гранично прості. Головне завдання, яке стоїть перед кожним гравцем, – знищити противника. На зорі розвитку цієї гри її умови були трохи іншими. Гравці хаотично рухалися по певній місцевості, ховалися і стріляли по своїм супротивникам. Але мішенями були абсолютно все, тобто кожен окремий гравець боровся тільки за себе і своє життя в грі. Бій вівся до останнього залишився без застреленим. Він і ставав переможцем. Зараз такий варіант гри теж є, і він називається «Top Gun». Це азартно, екстремально, весело, але менш цікаво.

Згодом цей вид спорту розвивався, і правила гри в пейнтбол ускладнилися. Тепер гравці діляться на команди і виконують поставлені перед ними тактичні завдання.

Варіанти завдань для квестів:

 • Найпростішим вважається «Каре». Основне завдання – вистрілити в усіх учасників протилежної команди.
 • Гра «Супровід». У цьому варіанті квесту гравців однієї команди менше. Їх оголошують терористами, і вони ведуть партизанську війну. Тому їх випускають на поле перед грою, даючи їм можливість продумати свої засідки і пастки. А «хорошим хлопцям», яких більше, необхідно доставити важливу персону до місця призначення в цілості й схоронності.
 • “Захоплення прапору”. Тут існує кілька варіацій гри. Прапор може розташовуватися на базі суперника. У такому випадку потрібно пробити оборону або навпаки захистити в залежності від того, на чиєму боці прапор. Або головний трофей розташований в центрі і гравці обох команд знаходяться в рівних умовах в битві за нього.

Правила гри в пейнтбол і техніка безпеки:

 • Гра проводиться на спеціально відведеній або обладнаній для цього місцевості.
 • Гравці повинні мати відповідну екіпіровку. Особливо це стосується маски для захисту особи.
 • За грою обов’язково стежить суддя, а перед грою з командами спілкується інструктор.
 • Зброєю є спеціальне пневматичний пристрій – маркер. Він стріляє кульками з фарбою.
 • Вражені вважається гравець, на якому є чіткий слід від лопнув кульки. Такий учасник вибуває з гри.
 • Заборонено участь в квестах дітям до 14 років, а також дорослим, що знаходяться під впливом алкоголю.
 • У кожній команді повинен бути обраний капітан, який буде координувати дії інших учасників, і нести за них відповідальність.
 • Заборонено усунення противника будь-яким іншим способом крім як пострілом з маркера. Стріляти дозволяється не ближче, ніж з п’ятиметрової відстані.

Це основні правила гри в пейнтбол. Але є ще й різні індивідуальні приписи, які узгоджують між собою команди-учасники. Ця гра не стоїть на місці, а все більше розвивається і вдосконалюється.

Ціни на пейнтбол
Дорослий пейнтбол

Будні, вихідні, свята, прокат устаткування, з людини:
60 хвилин гри — 200 грн.
Продовження гри: 30 хвилин — 25 грн.

У пакет входить:
Інструктаж, оренда камуфляжної форми, маски, маркера, інструктор, суддя на весь період гри, заправка повітрям балона маркера, можливість зіграти на відкритих майданчиках клубу.

Кулі оплачуються окремо.

Дитячий пейнтбол (кідбол) 6-12 років

Гра проводиться з використанням легких помпових маркерів, стріляючих кульками з фарбою 50-го калібру з меншою вагою і швидкістю польоту.

Будні, вихідні, свята, прокат устаткування, з людини:
60 хвилин гри — 200 грн.
Продовження гри: 30 хвилин — 25 грн.

У пакет входить:
Інструктаж, оренда камуфляжної форми, маски, легкого помпової маркера, інструктор, суддя на весь період гри, можливість зіграти на відкритих майданчиках клубу.

Кулі оплачуються окремо.

Кулі для прокату

– 100 шт = 150 грн, (мінімальна кількість на людину 200 кульок)

Прокат додаткового обладнання

ствол 14” - 75 грн.
харнесс з двома тубами - 50 грн.
маска «Helix Thermal» - термальне (подвійне) скло, кут огляду - 260° - 100 грн.
Термальна маска – шолом з повним захистом голови - 150 грн.
Наколінники50 грн.
Захист шиї50 грн.
Шорти із захистом паху75 грн.
Перчатки з пластиковою накладкою для захисту кисті рук50 грн.
Пейнтбольний гранатомет RPG50 грн за один постріл або 500 грн./год (кульки з фарбою не включені)

Напишіть відгук

Ваш email адреса не публікується. Обов'язкові для заповнення поля позначені *

Залишити відгук