Подивіться на фото з минулих щорічних святкувань – що в них спільного, крім іменинника? Правильно: змінюються цифри на торті, а обстановка залишається приблизно одна і та ж. День народження в клубі «Гепард» – це можливість відійти від звичної схеми «подарунки-квіти-задування свічок». У Вас вже було енну кількість приблизно однакових свят.Якісь із них пройшли краще, якісь – не зовсім за планом. Але спогади від них приблизно однакові. То чи не час зламати усталені стереотипи і організувати щось дійсно яскраве, оригінальне і нетривіальне?

Ми знаємо як як провести день народження незабутньо!  Протягом 12-ти років у нас збираються ювіляри, щоб провести свято в компанії друзів за активними іграми. Адже пейнтбол та інші спортивні розваги – це прекрасні джерела для отримання позитивних емоцій, крапельки адреналіну і цілого моря задоволення. Ви ж саме так і уявляєте святкування дня народження? А ціна цих забав все одно виявиться незрівнянно менше тієї суми, яку Ви б залишили в ресторані.

Чому такий день народження краще будь-якого стандартного сценарію?

День народження, проведений в пейнтбольному клубі «Гепард» – це море світлих моментів і незабутніх хвилин, спогади про яких будуть зігрівати Вас ще дуже довго. І це набагато краще, ніж стандартна святкова вечірка на природі, не кажучи вже про проведення заходу в барі чи ресторані. Чому саме?

Диплом на День рождения
  • До сценарію Вашого свята докладуть руку професійні організатори. І вже будьте впевнені: вони зроблять все, щоб Ваша вечірка пройшла максимально креативно і яскраво.
  • Відсвяткувати своє торжество на наших майданчиках можуть іменинники з 10 років. Тому Ви можете довірити нам як організацію програми для дорослих, так і для дітей.
  • Ми надамо Вам професійне обладнання для ігор і проінструктіруем Вас щодо правил і тонкощів. Пейнтбол, пінг-понг і інші спортивні забави – Ви зможете сповна насолодитися улюбленою розвагою і отримати максимум задоволення від гри.
  • Активність і свіже повітря допоможуть Вам нагуляти апетит, а ми допоможемо Вам втамувати його. Столики на відкритому майданчику – відмінне місце для пікніка.
  • Крім фото і барвистих спогадів, на пам’ять у Вас залишаться диплом і медаль з гравіюванням.

Тепер Ви знаєте, де відзначити день народження в Києві. А ми знаємо, як правильно це зробити і, найголовніше, готові допомогти Вам влаштувати незабутню вечірку «зі спортивно-ігровим ухилом». Приходьте в пейнтбольний клуб «Гепард» та будьте впевнені: Ваше торжество вдасться на славу!