Тактичне мислення, швидка реакція і тренування м’язів – нова лучна гра від пейнтбол-клубу «Гепард»

Лучні бої Арчері Таг – це нова розвага від пейнтбол-клубу «Гепард». В основі новинки – правила з північноамериканської гри «Арчері таг». Це динамічна, командна гра, яка розвиває не тільки логічне і тактичне мислення, але також відмінно тренує м’язи тіла.

Лучний пейнтбол дуже подобається американцям, тому впевнені, що і українцям він припаде до душі. Крім того, в клубі «Гепард» створені відмінні умови для цієї розваги на полях двох видів – критих і відкритих. Розміри критих і відкритих полів складають від 20 до 40 м довжини та від 10 до 20 м ширини. В якості укриттів використовуються надувні фігури.

Основні переваги гри Арчері таг

  1. Концепція гри Арчертаг заснована на командному типі, а це значить, що всі члени команди повинні діяти спільно, шукати разом правильне рішення задачі і виробляти спільну тактику поведінки.
  2. Позитивний ефект від фізичних навантажень, без яких в цій грі не обійтися. Ви приведете в тонус всі свої м’язи, змусите рухатися кожен м’яз на вашому тілі і гарненько потреніруете свої ноги, так як рухатися в Archery Tag потрібно багато.
  3. У грі можуть брати участь всі, хто забажає – вік і стать тут не грають ролі.
  4. Гра вважається абсолютно безпечною: від ударів стріл немає ні синців, ні больових відчуттів, так як великі м’які наконечники даного виду зброї не завдають шкоди ні однієї частини тіла гравців.
  5. Пейнтбол з лука – це відмінна розвага, яка також добре розвиває гнучкість, силу, стартову швидкість і реакцію гравців.

Основні правила пейнтболу з лука

В Україні поки не так багато подібних пейнтбол-клубів, які можуть запропонувати захоплюючі і динамічні квести. У Києві подібні розваги знайшли дуже багатьох шанувальників, тому така новинка, як пейнтбол з луком – це гарний спосіб отримати море позитивних емоцій та адреналіну. Кожен, хто бажає взяти участь у грі, повинен ознайомитися з правилами Арчері таг.

Створюються дві команди від 1 до 6 чоловік, кожна з них відправляється на свою базу. Луки знаходяться на землі біля баз, а стріли розташовані на центральній лінії на відстані 0,5-1 м одна від одної. Коли суддя дає сигнал свистком, учасники біжать в центр і підбирають стріли – хто скільки зможе захопити. Повертаються на свої бази і тільки тоді починають наступ на суперника.

Попадання стріли в будь-яку частину суперника, крім лука, вважається поразкою. Такий гравець залишає поле бою. Якщо стріли закінчуються, гравець, якого суперник ще не вразив стрілою, може скористатися будь-який знайденої на поле бою стрілою.

Щоб отримати перемогу в такій грі, як лучні бої, необхідно вибити стрілами всіх гравців суперника. Також можна грати з умовою захоплення прапора на базі суперника. В такому випадку головна умова перемоги – не поразка всіх гравців, а захоплення прапора.

Ціни на Арчері таг
Арчері таг

Будні, вихідні, свята (дорослі, діти / студенти), прокат обладнання, з людини:
60 хвилин гри - 500 грн.
Продовження гри: 30 хвилин - 200 грн.
* Мінімальний час гри 60 хвилин, далі розрахунок може йти по +30 хв.
** Кількість гравців одночасно - від 2 до 22 осіб

Додаткове обладнання для Арчері тага

Прокат камуфляжної форми, з людини100 грн.
Наколінники – 50 грн.
Слайд шорти – 100 грн.
Перчатки з пластиковою накладкою для захисту кисті рук50 грн.
Захисний жилет - безкоштовно для дівчат і дітей

Напишіть відгук

Ваш email адреса не публікується. Обов'язкові для заповнення поля позначені *

Залишити відгук