Настольный теннис
Настольный теннис

Прийшли до нас пограти в пейнтбол? Тоді настільний теніс дозволить ще більше підвищити градус отриманого задоволення і подарує чимало приємних емоцій. Ви можете розважити себе грою перед тим, як приступити до пейнтбольному змагання, або зробити його «цвяхом програми». У будь-якому випадку позитивні враження, яскравий рум'янець на щоках і бадьорість гарантовані!

А для того, щоб Вам Вашим друзям гралося, як на професійному турнірі, ми забезпечимо Вас необхідним обладнанням - новим і якісним. Хороші ракетки і тенісний стіл - це важливо, погодьтеся?

Гепард

Пінг-понг: ідея для святкування корпоративу чи дня народження

Щоб свято в колі сім’ї, друзів і колег запам’ятався, внесіть пінг-понг в список обов’язкових пунктів розважальної програми. Засиділися гостям обов’язково припаде до душі можливість трохи порухатися і виплеснути енергію. А що може бути більш нешкідливим, веселим і безпечним, ніж стрибки з ракетками навколо столу? Запропонуйте цю ідею друзям – вони обов’язково оцінять!

Чому ще варто пограти в настільний теніс?

Якщо Ви не любите настільний теніс, значить … Ви ще просто не пробували грати в нього. І це дійсно так: у  пінг понг грати весело,  просте і необтяжливою, це змагання доводиться до душі абсолютно всім, хто хоч раз брав в руки ракетку.Однакове задоволення від нього отримають і поважні пані, і школярі. Чому ще варто прийти в клуб «Гепард» пограти в теніс настільний ?

  1. Це – одна з не накладних для бюджету забав. Навіть якщо на свято або програму вихідного дня виділена невелика сума, Ви гарантоване в неї укладетеся.
  2. Подібне розвага абсолютно безпечно. І справді: про які травмах може йти мова, якщо єдине «зброю», яке буде в Ваших руках – це тенісна ракетка?
  3. Брати участь можуть люди будь-якого віку і статі. Таке змагання обов’язково оцінять і дорослі, і діти.

Клуб настільного тенісу та інших спортивних розваг в Києві «Гепард» – це безліч активних ігор за доступними цінами.Любіть спорт і не уявляєте своє життя без руху? Тоді зробіть свій вихідний день або проведіть святковий захід в нашому клубі! Відійдіть від традиційної «розважальної схеми», поекспериментуйте з варіантами спортивних забав – і позитив і яскраві спогади Вам гарантовані!

Настільний теніс Overall rating: ★★★★★ 5 based on 1 reviews.
5 1
Відгуки

★★★★★
Ух! Згадала молодість! Років десять не грала в пінг-понг, але ракетку тримати ще не розучилася. Чудове доповнення до відпочинку на природі і корпоративу. Дякую організаторам і керівництву клубу!
- Яна
Имя
Email
Заголовок
Рейтинг
Отзыв
Ціни на Настільний теніс та інші додаткові послуги
Додаткові послуги
хоккібол (хокей з перешкодами) - 60 хвилин - 100 грн/чол.
подушкові війни (спортивно-антистресова гра) - 20 хвилин - 50 грн/чол., продовження - кожні 20 хвилин - 50 грн/чол..
арбалетний тир500 грн. одна одиниця - 60 хвилин, або 50 грн. за 10 пострілів по мішені в тирі.
петанк250 грн. – день.
Дитячий пригодницький квест «Бомба в подарунок» - в клубі – 4000 3500 грн (до 10 учасників) на вашій території – від 6000 грн (до 10 учасників) *транспортні витрати оплачуються окремо.
Пригодницький квест «S.T.A.L.K.E.R.» - в клубі - до 10 чол. — 4500 грн, за кожну наступну людину — 350 грн, на вашій території - до 10 чол. — 6000 грн, за кожну наступну людину — 400 грн *транспортні витрати оплачуються окремо.
Чарівний пригодницький квест «Гаррі Поттер» - в клубі — до 10 чол. — 4000 3500 грн, за кожну наступну людину — 400 350 грн, на вашій території — до 10 чол. — 6000 грн, за кожну наступну людину — 400 грн *транспортні витрати оплачуються окремо.
Екстрім - квест «Хованки. Кімната темряви» — до 10 чол. — 4000 3500 грн, За кожну наступну людину — 400 350 грн, замовлення гри після 21:00 — 4000 грн, до 10 осіб.
Екстрім- квест «Перевертні» — до 10 чол. — 4000 3500 грн, За кожну наступну людину — 400 350 грн, замовлення гри після 21:00 — 4000 грн, до 10 осіб.
Спортивно-інтелектуальна гра «Скарби «Гепарда» - на території заміського комплексу «ГЕПАРД» - до 10 чоловік – 5000 грн (кожний наступний учасник + 500 грн з чол.)
«Скарби «Гепарда» Лайт» - на території заміського комплексу «ГЕПАРД» - до 10 чоловік – 5000 грн (кожний наступний учасник + 500 грн з чол.)
можливе замовлення ведучих, звуку, кейтерингу, спортивно-розважальної програми...