У цій статті Ви зможете знайти відповідь на запитання – яким шляхом і за якого сценарію можна перемогти в пейнтболі, не зробивши жодного пострілу.
Версії виникнення пейнтболу дуже багато, і кожна з них має право на життя.
Рушниці, що стріляють фарбою 1878 року у Франції, імітація автоматичної зброї 1939 року фашистською Німеччиною, далі ковбої, ранчо, худоба в Америці, лісоруби в Канаді.
З новітньої історії виникнення пейнтболу слід виділити 1981 рік, де в США (штат Нью-Гемпшир) 12 осіб, закупивши фермерські маркери, зійшлися в пейнтбольному бою.
Є версія про тренування ЦРУ із застосуванням “зброї”, що стріляє кулями з фарбою.
Ну і нарешті ми підходимо до малоймовірної, непідтвердженої, чи то вигаданої, чи то все ж таки такої, що має право на життя, версії, де канадські або американські лісоруби, які мітили дерева, пристосуваннями, схожими на фарбопульти (може, це були ті 12 хлопців зі штату Нью-Гемпшир?), зіграли в пейнтбольну гру за сценарієм “Всі проти всіх або кожен за себе”.
За свистком усі розбіглися в різні боки і почали “стрілянину” один по одному.
Переможцем цієї баталії виявився гравець, який найдалі від усіх втік, добре сховався і не зробив жодного пострілу.
З великої групи гравців, крім нього, наприкінці бою залишилися ще двоє гравців, але вони влучили один в одного одночасно і вибули з гри.
До речі, не знаю, як інші пейнтбольні клуби, але пейнтбольний клуб “Гепард”, проводячи ігри в Києві та Київській області, практикував такий сценарій, і тим, хто грав, було цікаво.