У такій захоплюючій грі, як пейнтбол, потрібна постійна перезаправка балонів – основних джерел енергії для маркера.Саме від сили газу (стисненого повітря), яким наповнений балон для гри в пейнтбол, залежить те, з якою швидкістю буде вилітати кульку зі стовбура. А чи замислювалися ви коли-небудь над тим, як здійснюється заправка балонів для пейнтбола? Можливо, ви ніколи в житті не задавалися таким питанням, а, може бути, вам ця інформація, по суті, і не потрібна, проте ж, якщо ви знаходитесь на цій сторінці, ймовірно – вас сюди привів не просто аматорський інтерес.
Спеціально для тих, хто думає, то один раз побачити, як здійснюють заправку балонів для пейнтболу газом – цілком достатньо для того, щоб самому зробити таку маніпуляцію – ви помиляєтеся. Можливо, ви зрозуміли основний принцип, як повинна здійснюватися заправка балона для пейнтболу, але без певних знань (та й практики в тому числі), робити це не рекомендується.
Вчимося … правильно заправляти балон для пейнтболу.
Ми не будемо втомлювати вас подробицями про те, що балони для пейнтболу виготовляються з композитних матеріалів високої міцності або алюмінію; що бувають як одноразові, так і багаторазові балони, що останні ємності для пейнтболу – більше за розміром, а однією їх заправки може вистачити на кілька сотень пострілів. Зосередимося на головному. Щоб при кожній наступній заправці балона для пейнтболу не виникало питань про те, як заправити балон для пейнтболу згідно елементарним правилам безпеки, запам’ятайте коротенько керівництво до дії, яке допоможе вам робити подібні маніпуляції самостійно або ж дасть можливість контролювати роботу фахівця, який займається цим професійно.
- Накрутити один кінець заправної станції на велику ресиверної ємність, а інший – на «малий» балон для пейнтболу.Дуже важливо, щоб пейнтбольний балон при цьому перебував нижче ресивера і в положенні з піднятою задньою частиною.
- Перевірити, чи відкритий вентиль на заправляється балон.
- Відкрити спеціальний вентиль балона-ресивера, щоб заповнити ємність повітрям.
Як правило, процес заправки триває не більше 2-3 хвилин. Проконтролювати, наскільки заправлений балон можна за показниками манометра на ньому.
Ну і наостанок – дбайливо ставитеся до пейнтбольним балонів. Не зволікайте, якщо помітили деформування ущільнювачів на балонах, розриви або зношеність – міняйте їх відразу, щоб уникнути виникнення неприємних, а можливо навіть небезпечних ситуацій. Як і в будь-якому зброю, в пейнтбольному маркере всі складові елементи і механізми повинні працювати злагоджено і чітко.