Скалодром
Скалодром в Киеве

Всі любителі екстриму рано чи пізно приходять на скалодром. Свіжі яскраві емоції і від подібного небанального проведення часу здатні підкорити серця навіть тих, кому гострі відчуття не в новинку. У будь-якому випадку, чи збираєтеся Ви потренуватися трохи перед походом в гори або просто вирішили нетривіально провести вихідні, ми рекомендуємо Вам додати це розвага в Вашу культурно-спортивну програму!

Спортивний клуб «Гепард» - це відповідний як для професіоналів і любителів скалодром в Києві, а також безліч інших спортивних забав та змагань. Наша траса - це десять метрів абсолютно прямовисної стіни, піднятися на яку можна лише за допомогою невеликих опуклостей. А Ви готові кинути виклик силі земного тяжіння?

Гепард

Чим корисно спортивне скелелазіння?

Спортивне скелелазіння – заняття зовсім не таке просте, як здається, а вже його вплив на організм тренується воістину неоціненний!

  • В процесі підйому по вертикальній скельній стіні задіяні практично всі групи м’язів. Навантаження рівномірно розподіляється між ними, тому в результаті Ви отримаєте не тільки масу позитивних емоцій, але підтягнуте тіло.
  • Тренування в чималій мірі сприяє розтяжці і вчить правильної та своєчасної угрупованню.
  • Психологи одноголосно сходяться на думці, що відвідування скеледромі – відмінне допоміжний засіб в боротьбі зі стресом. Ви ставите цілі, Ви ж їх досягаєте – це, а також перебування на свіжому повітрі разом з фізичною активністю здатне дати приголомшливі результати!
  • Альпінізм може бути не тільки поодиноким – парні та групові заняття нітрохи не менш ефективні в плані фізичного навантаження, але, на додачу до цього, вони сприяють зміцненню довіри між членами альпіністських команд.Недарма на скеледромі так часто збираються для проведення тімбілдінга.

Кому показана стіна для скелелазіння?

Найбільш приголомшливе те, що стіна для скелелазіння відмінно підійде як для початківців, тих, хто вперше опинився в нашому клубі, так і для тих, кому сходження не вперше. Альпінізму навіть немає необхідності навчатися – Ваше тіло саме підкаже вірний напрям і спосіб руху. Спробуйте – і Ви самі будете здивовані, наскільки великі приховані здібності людського організму!

Ми народжені з інстинктом долати перешкоди, і кількість людей, які відвідують нашу спеціалізований майданчик або при першій нагоді виїжджаючих в гори – кращий тому доказ!

У чому зручніше віддаватися скелелазінню?

Щоб заняття зі скелелазіння проходили з максимально можливо ефективністю, надіньте що-небудь зручне, що не утрудняють рухів – так ніщо не зможе вам перешкодити на шляху підкорення вершини. А наші інструктори завершать Вашу екіпіровку страхувальним обладнанням і спеціальним взуттям.

Подаруйте собі, родині або друзям незабутні відчуття – змініть Ваше улюблене місце зустрічі на тренувальні поверхні для сходження клубу «Гепард»! Лояльні ціни, красиві пейзажі навколо, якісне обладнання, задоволення від власних спортивних досягнень – тут є все необхідне для того, щоб Ви насолоджувалися кожною хвилиною проведеного на нашій території часу!

Скеледром в Киэві, скелелазіння для початківців і профі Overall rating: ★★★★★ 5 based on 2 reviews.
5 1
Відгуки

★★★★★
Непоганий скалодром, поки відпочивали після пейнтболу, влаштували змагання з колегами по офісу, на час. Море емоцій!
- Олексій

★★★★★
Вперше дерся на скеледромі. Важкувато ось так з офісу на десятиметрову висоту, спасибі інструкторові, який страхував, -трохи допомагав, місцями підтягував))
- Руслан
Имя
Email
Заголовок
Рейтинг
Отзыв
Ціни на Скалодром та інші додаткові послуги
Додаткові послуги
хоккібол (хокей з перешкодами) - 60 хвилин - 100 грн/чол.
подушкові війни (спортивно-антистресова гра) - 20 хвилин - 50 грн/чол., продовження - кожні 20 хвилин - 50 грн/чол..
арбалетний тир500 грн. одна одиниця - 60 хвилин, або 50 грн. за 10 пострілів по мішені в тирі.
петанк250 грн. – день.
Дитячий пригодницький квест «Бомба в подарунок» - в клубі – 4000 3500 грн (до 10 учасників) на вашій території – від 6000 грн (до 10 учасників) *транспортні витрати оплачуються окремо.
Пригодницький квест «S.T.A.L.K.E.R.» - в клубі - до 10 чол. — 4500 грн, за кожну наступну людину — 350 грн, на вашій території - до 10 чол. — 6000 грн, за кожну наступну людину — 400 грн *транспортні витрати оплачуються окремо.
Чарівний пригодницький квест «Гаррі Поттер» - в клубі — до 10 чол. — 4000 3500 грн, за кожну наступну людину — 400 350 грн, на вашій території — до 10 чол. — 6000 грн, за кожну наступну людину — 400 грн *транспортні витрати оплачуються окремо.
Екстрім - квест «Хованки. Кімната темряви» — до 10 чол. — 4000 3500 грн, За кожну наступну людину — 400 350 грн, замовлення гри після 21:00 — 4000 грн, до 10 осіб.
Екстрім- квест «Перевертні» — до 10 чол. — 4000 3500 грн, За кожну наступну людину — 400 350 грн, замовлення гри після 21:00 — 4000 грн, до 10 осіб.
Спортивно-інтелектуальна гра «Скарби «Гепарда» (Форт Боярд):
- на території заміського комплексу «ГЕПАРД-ПІРНОВЕ» - до 10 чоловік – 5000 грн (кожний наступний учасник + 500 грн з чол.)
«Форт Боярд Лайт»:
- на території пейнтбольного комплексу «ГЕПАРД» - до 10 чоловік – 4000 3500 грн (кожний наступний учасник + 400 350 грн з чол.)
можливе замовлення ведучих, звуку, кейтерингу, спортивно-розважальної програми...