Для проведення ділових зустрічей, семінарів, конференцій та нарад

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ

Для проведення ділових зустрічей, семінарів, конференцій та нарад у нас є 6 конференц-залів: зал № 1 на 60 місць, зал № 2 на 25 місць, зал № 3 на 25 місць, зал № 4 на 30 місць, зал № 5 на 30 місць, зал № 6 на 60 місць.

Кожен зал обладнаний кондиціонером, проектором, екраном і фліп-чартом. У Києві не так вже й багато місць, де можна проводити комплексне обслуговування таких заходів. Адже коли учасники певний час проживають разом, разом навчаються, харчуються та відпочивають, досягається найкращий ефект.

РЕСТОРАН ``ЯРОСЛАВІВ ДВІР``

Інтер’єр ресторану виконаний в стилі XII століття. Зал ресторану на 100 місць прикрашений живописом в стилі Київської Русі та мисливськими трофеями.

Атмосфера ресторану та широкий асортимент страв української національної кухні створюють необикновенно- святковий настрій. «Ярославів Двір» – ідеальне місце для святкування урочистих подій, весіль та прийомів.

РЕСТОРАН ``ХАТА КАРАСЯ``

Ресторан і його інтер’єр виконаний в стилі багатого українського будинку. Зал ресторану має 50 посадочних місць.

«Хата Карася» пропонує широкий асортимент страв української національної кухні та виступи власного фольклорного ансамблю.

Цей ресторан відомий як в Україні, так і за кордоном. Жак Ширак, Гельмут Коль, принцеса Анна, посли багатьох країн в Україні, державні діячі України та інших країн бували в «Хаті Карася».

РЕСТОРАН ``ПРОЛІСОК``

У ресторані «Пролісок» три зали. Великий зал на 120 місць, «Український» зал на 45 місць і «Скіфський» зал на 45 місць.«Пролісок» пропонує широкий асортимент страв європейської та української кухні.

ГОТЕЛІ

На сьогоднішній день «ПРОЛІСОК» має два сучасних готелю, розміщених в мальовничому парку. Кожен номер обладнаний сучасними меблями, супутниковим телебаченням, а також телефоном, який має прямий вихід на міжнародний зв’язок.

У готелі «ПРОЛІСОК» 16 двокімнатних напівлюксів підвищеної комфортності з ванними кімнатами і 104 однокімнатних двомісних номерів: 84 (з душем) – в першому готелі і 20 (з ванною) – у другому.