Один з цікавих способів провести час з компанією, який набуває все більшої популярності – пейнтбол, що представляє собою захоплюючу розвагу. Для цього створюється дві команди-суперниці, учасники яких ведуть полювання один за одним за допомогою рушниць, що стріляють фарбою.
Краса гри полягає в тому, що вона є відмінним способом випустити пар і зануритися в розвагу з головою – для того, щоб домогтися результату, вам доведеться викинути всі сторонні думки з голови. Однак для стовідсоткового успіху однієї концентрації на ігровому процесі буде мало: варто скористатися деякими прийомами та хитрощами, перевіреними досвідченими гравцями.
Маленькі хитрощі – великі результати
Для того щоб гра запам’яталася вам яскравою і результативною, скористайтеся наступними прийомами:
- Цікавий прийом: помітивши противника, періодично що визирає через укриття, ви можете почати вести прицільний вогонь по одній точці, в якій з’являвся цей гравець. І наступного разу, коли він з’явиться, ви швидко в нього потрапите, так як вже націлилися.
- Також можна скористатися прийомом з шомполом. Ви можете прикинутися, що чистите зброю в укритті і махати шомполом, що відволіче вашого суперника і зробить його неуважним. У цей момент ви можете швидко зорієнтуватися і зробити постріл на поразку.
- Ще один спосіб знизити пильність противника – крикнути товаришам по команді, що у вас закінчилися патрони або виникли інші проблеми. Гравець з ворожої команди почне відчувати себе самовпевнено, цим можна легко скористатися і вистрілити навскидку.
- Хороший трюк – крикнути противнику по перестрілці, що ви в нього потрапили і йому слід піти до судді, щоб це підтвердити. У запалі сутички це працює практично завжди: у суперника немає часу перевірити, чи говорите ви йому правду, і він необачно залишає укриття.
- В процесі гри також можна використовувати наступну хитрість: прикинутися перед людиною з іншої команди, що у вас закінчилися патрони, і коли той підійде для прицільного пострілу, вразити його першим.
Про що не слід забувати?
Перераховані вище хитрощі пейнтболу, які можуть вам стати в нагоді – не всі, про що варто пам’ятати. Також важливо грамотно підійти до підготовки між раундами битв.
Наприклад, відомі ситуації, коли в проміжках між іграми пейнтоболісти недостатньо добре відтирали свої захисні костюми від фарби, і в результаті суддя виводив їх з поля, приймаючи старі плями за нові. Щоб уникнути подібної ситуації, уважно оглядайте себе з ніг до голови, перш ніж повертатися на поле.
Також не забувайте поповнювати запаси кульок з фарбою – бігати за додатковими патронами, поки раунд не закінчений, не можна. Противник напевно скористається моментом, якщо помітить, що ваші запаси боєприпасів підійшли до кінця.
Пам’ятайте і про те, що, коли інша сторона «конфлікту» втратить пильність, вам необхідно діяти злагоджено з гравцями вашої команди. Тому ще перед початком гри розробіть систему простих умовних знаків, які допоможуть вам обмінюватися інформацією і координувати дії.
Притулившись до барикади, дерева або інших поверхонь на ігровому полі, стежте, щоб на них не було плям від фарби, які на вашому одязі будуть виглядати, як пряме попадання. Якщо ж таке трапилося, не намагайтеся усунути сліди – підкличте суддю і поясніть ситуацію.