Лазертаг – захоплююча гра, що приносить позитивні емоції і гарний настрій. Щоб в неї навчитися добре грати, потрібно знати основні правила і дотримуватися рекомендацій інструкторів. У лазерному пейнтболі немає тактики, при якій гарантується успіх на 100%. У боротьбі за перемогу багато залежить від уміння перехитрити суперника, від азарту і від командного духу.

Тактика гри в лазертаг при атаці

Якщо під час гри Ви робите ставку на несподівану атаку, прийміть до відома такі важливі моменти:

  • виманюйте ворогів з укриття – робіть провокаційні дії, які змусять противника робити необдумані вчинки. Таким чином суперник стає легкою здобиччю для влучного снайпера;
  • робіть відволікаючі маневри – виберіть з команди кілька людей і створіть з них диверсійний підрозділ. Відволікайте увагу противника різними методами. Нехай учасники диверсійної групи здійснять вилазку і завдадуть несподіваний удар, від якого супротивник зазнає значних втрат;
  • прикривайте напарників – це базовий елемент для ефективної командної гри. Багатьох учасників вражають в момент виходу з укриття. Тому потрібно прикривати товаришів і не давати суперникам шансів на перемогу.

Під час гри учасники команди повинні діяти злагоджено і відповідно з попередньо розробленим планом. До блискавичної перемоги призводить швидка і грамотна атака, в якій кожен боєць виконує конкретне завдання. Запам’ятайте цей принцип і використовуйте його під час битви!

Гра в лазертаг – тактика при захисті

Щоб здобути перемогу в лазерному пейнтболі, потрібно застосовувати всі свої здібності. До них відноситься хитрість, уважність, влучність. Також необхідно дотримуватися деяких правил. Про них ми хочемо розповісти детальніше.

При захисті можна перемогти не менш ефектно, ніж при відкритому нападі на команду суперника. Для цього потрібно організовувати засідки і завдавати раптових ударів. При використанні такого рішення Ви понесете невеликі втрати, а кількість ворогів точно зменшиться.

Під час гри не забувайте про те, що Вам потрібно пересуватися по території. Нерухомий об’єкт є найкращою мішенню. Його легко вбити наповал і вибити з гри. Якщо Ви хочете перемогти, не сидіть довго в засідці. Поки Ви ховаєтеся від ворога, учасники команди можуть потребувати допомоги.

Лазерний бій дає можливість відчути себе справжнім бійцем. Щоб все пройшло вдало і ворог не здобув перемогу, займайте максимально зручні й непомітні позиції для обстрілу. Прислухайтеся до кроків і дійте обережно. Не перебігайте по відкритій місцевості на далекі відстані і не потрапляйте під шквальний вогонь. Виявивши противника, не дайте йому піти. Оцініть ситуацію і усуньте ворога при першій можливості.

Поради новачкам від професіоналів

Якщо Ви хочете пограти в лазертаг, приходьте в клуб «Гепард». Ми організовуємо бої всередині приміщень і на відкритих майданчиках. У нас є необхідне обладнання та спорядження. Також ми із задоволенням даємо поради новачкам і допомагаємо розібратися в нюансах цікавої гри. До їх числа відносяться такі рекомендації:

  • не біжіть в атаку, стрімголов;
  • стежте за переміщенням супротивника зі своєї схованки;
  • відстрілюйтесь до останнього;
  • переміщайтеся дрібними перебіжками.

Лазерні бої в Києві – то, що потрібно для поліпшення настрою і для зняття втоми! Зателефонуйте нам і замовте гру на зручний час. Ми гарантуємо, що нищівна битва запам’ятається надовго і подарує масу емоцій!

Напишіть відгук

Ваш email адреса не публікується. Обов'язкові для заповнення поля позначені *

Залишити відгук