Захоплююча, захоплююча стрілянина кульками, наповненими фарбою не залишає байдужим жодного учасника. Пейнтбол в приміщенні в Києві, організований нашим клубом дає можливість хлопцям в будь-який час року, і в будь-яку погоду пограти реально в справжню війну. Цікаво розвага як хлопчикам, так і дівчаткам різного віку.
Спочатку стрільба з маркерів була придумана для відпрацювання і тренування навичок військових. Принципи гри в «Гепарді’ аналогічні реальному бою, де противника вражають і усувають, домагаючись перемоги. Пейнтбол в приміщенні в Києві проводиться за встановленими правилами: учасник, в якого потрапляє кулька з фарбою вважається вбитим і вибуває з гри.
Зібрали команду?
Якщо ви вирішили влаштувати своїм дітям і їхнім друзям незвичайне свято або просто провести дозвілля поза домом, то вам до нас, в «Гепард»! Пейнтбол в приміщенні в Києві запам’ятається всім надовго. Адже де ще є такі можливості в Києві, як у нас для рухливих ігор?
У клубі для військових змагань відведено спеціальне місце – критий майданчик «Трансформер-арена». Вона задіяна в холодну пору року і відмінно підходить для ігор взимку. На прокат видається необхідне обладнання військово-промислового комплексу. Пейнтбол абсолютно безпечний. Перед початком гри з учасниками проводиться детальний інструктаж. Тривалість одного ігрового тайму 5-7 хвилин.
Пейнтбол в закритому приміщенні може проводитися в одному з варіантів:
- «Каре». Перемагає той, хто вистрілив у всіх інших учасників.
- «Супровід». Команда ділиться на дві нерівні частини. В меншій кількості терористи, в більшій – «хороші хлопці». Мета гри – доставити важливу персону до місця призначення, незважаючи на підступи терористів.
«Захоплення прапору». Гра може включати кілька рівнів складності. Прапор може перебувати на території противника або в центрі подій, на однаковій відстані від обох команд. Захоплення прапора – мета гри.
Що можна?
Під час гри в пейнтбол в закритому приміщенні можна все, що не заборонено: бігати, стрибати, стріляти по противнику або цілі. Противник, за яким потрапила кулька з фарбою вважається ураженим і вибуває з гри. Стежить за виконанням правил гри суддя. У кожній команді призначається капітан, який координує дії своєї команди.
Що не можна?
Брати участь в пейнтбольних квестах можуть діти з 14 років. Не допускаються до гри особи в стані алкогольного сп’яніння. Заборонено під час ігор в пейнтбол в приміщенні в Києві використовувати інші методи усунення противника крім стрільби з маркера. З метою безпеки постріли виробляються з відстані, не меншої, ніж 5 метрів до мети.
Крім гри
У нашому клубі продуманий і організований весь процес розваг. Грати в пейнтбол в приміщенні в Києві можна скільки захочеться. Між таймами відведено час і місце для перезарядки зброї і очищення одягу від фарби. Це так звана піт-зона. Якщо вам набридне грати в приміщенні, гру можна перемістити на вулицю.
Питання і наші відповіді
Як одягнутися для гри в пейнтбол?
Для гри в пейнтбол в приміщенні в Києві знадобиться легка спортивний одяг по сезону, що не сковує рухів, шапка і зручне взуття. Вони стануть в нагоді як не можна краще для участі в іграх. Слід врахувати, що в ході бойових дій фарба може забруднити одяг. Якщо немає можливості приготувати і використовувати потрібну екіпіровку, можна взяти у нас речі на прокат за доступною вартості.
Скільки дітей може брати участь?
Пейнтбол в приміщенні в Києві може включати різну кількість учасників. Найкраще Грати двома командами від 5 до 10 осіб. Але, якщо ви приїхали в меншому або більшому кількості, і хочете Грати, ми допоможемо організувати пейнтбол в будь-якому випадку.
Яка зброя використовується в приміщенні?
Стріляють по противнику спеціальною зброєю - маркерами, що випускають кульки з фарбою.