Ви мрієте побачити справжнього трансформера і вступити з ним в бій? Клуб «Гепард» надає таку унікальну можливість. Те, що раніше можна було побачити тільки в фільмах і в комп’ютерних іграх, стало реальністю. Для цього потрібно відвідати наш розважальний центр і замовити гру!

Лазертаг з трансформером: головні особливості

Це високотехнологічна гра, яка проводиться в реальному просторі. Її суть полягає в ураженні супротивників. Як інвентар використовуються макети бойових автоматів, які стріляють лазерними променями. Постріли абсолютно безпечні для зору. Для фіксації влучень на голові учасника знаходиться пов’язка з датчиками. З її допомогою визначається факт поразки супротивника.

Це ще не все, оскільки в якості ефектного доповнення використовуються надійні помічники. Під ними маються на увазі лазертаг трансформери. Вони виконують певні завдання, зазначені в сценарії. Це може бути гра на боці команди іменинника або війна проти всіх суперників. Клієнти клубу «Гепард» вибирають те, що їм більше подобається. Під час гри вони всіма силами намагаються здобути перемогу над супротивником!

Лазертаг бій з трансформерами – новинка, яка швидко завойовує популярність. Її головною особливістю є величезні роботи, в розпорядженні яких є гармати-кулемети. З їх допомогою вони здійснюють постріли і виключають супротивників з гри. Трансформери рухливі і активні. Вони моментально реагують на ситуацію і приймають правильні рішення.

У нашому клубі в лазертаг грають два трансформера. Їх імена Бамблби і Оптимус Прайм. Зріст Бамблби – 190 см. Він жвавий і швидкий. Зріст Оптимуса Прайма – 230 см. Це величезний трансформер з страхітливим виглядом. Робот важкий і менш рухливий. Але це йому не заважає вести боротьбу з противниками і здолати всіх наповал!

Переваги лазертаг з «живими» трансформерами

У розважальному клубі «Гепард» представлено багато розваг. Особливої ​​уваги заслуговує гра, яка проводиться разом з трансформерами. У неї є важливі переваги:

  • максимальна безпека – гравці уражаються безпечними лазерними променями в інфрачервоному діапазоні. У них не виникають больові відчуття;
  • незвичайність – лазерна битва з трансформером проводиться в ефектній обстановці. Її головними героями є двометрові роботи, наділені величезною силою і суперможливостями;
  • унікальність – ми пропонуємо кілька варіантів сценаріїв. Це може бути виконання конкретних завдань або захоплення контрольних точок. Учасники команд вибирають сценарій і занурюються в іншу реальність. Вони борються проти інопланетних загарбників або разом з роботами рятують Всесвіт від ворогів;
  • антуражна обстановка – лазертаг битва з трансформером перетворюється в фантастичний бій. Вона проходить в обстановці, оформленої відповідним чином. Тому учасники повністю занурюються в гру і думають тільки про перемогу над противником;
  • універсальність – ми проводимо змагання між невеликими командами і масштабні ігри. Битви проходять на закритих майданчиках та на відкритій території. Все залежить від побажань клієнтів. Ми можемо організувати гру в заміському комплексі, на базі відпочинку і на будь-якому іншому об’єкті.

Лазерний бій з трансформерами – розвага нового покоління, в якій поєднуються сучасні технології та безпека. З його допомогою сценарії комп’ютерних ігор переносяться в реальність. Якщо Вам це подобається, скористайтеся послугами нашого клубу і цікаво проведіть час в компанії трансформерів!

Напишіть відгук

Ваш email адреса не публікується. Обов'язкові для заповнення поля позначені *

Залишити відгук