Отже, у Вас почалася відпустка або просто з’явився вихідний день, який ви хочете провести з користю. Що ж, ця стаття для Вас! У ній я познайомлю читачів з одним з найпопулярніших видів активного відпочинку. Вам подобається активний відпочинок на природі? Ви бажаєте отримати море адреналіну укупі з непередаваними емоціями? Тоді, пейнтбол стане відмінним вибором!
Що ж собою являє пейнтбол?
Пейнтбол, в перекладі з англійської, фарбувальний шар. Для уявлення загальної картини, це коли люди бігають по полю і стріляють один в одного з пневматичних гармат (далі – маркери) кульками з фарбою.Розберемо все по порядку.
Почнемо з одного з найважливіших пунктів для новачка, про фінанси.Зазвичай прокат пейнтбольного обладнання не сильно дорогий (в середньому приблизно 50 – 90 гривень на кілька годин, але у різних клубів своя грошова політика). Але це ще не все. Нам же треба ніж те стріляти! У куль середня вартість 20 – 25 копійок за штуку, залежно від якості куль. ДОПОВНЕННЯ: від якості куль залежить точність польоту і оболонка куль. До слова, суперник вважається вбитим тільки якщо на ньому розколовся куля. Якщо розколу не сталося, ворог залишається на полі. Тут краще не скупитися і купити кулі покачественнее. Спираючись на власний досвід скажу, що краще витратитися на хороші кулі, ніж обурюватися, коли раніше, ніби як підстрелений суперник всаджує чергу по Вам.
Ви приїхали на гру в місцевий клуб, організатори вручили амуніцію і кульки. Найчастіше, в комплект амуніції входять: маркер, маска ( Важливо! При грі НІКОЛИ не знімайте маску, бережіть свої очі ), камуфляж, елементи захисту (рукавички, наколінники і так далі). Перед грою Вам все пояснять, покажуть і розкажуть. Так, зі спорядженням і правилами розібралися. Далі, по самій грі.
Ігри в пейнтбол розрізняються:
За масштабністю. Від пострелушек на галявині з укриттями до великомасштабних баталій на великих територіях. З особистого досвіду пораджу, спочатку варто побувати на невеликих іграх, щоб більш-менш освоїтися. І тільки потім можете вирушати на великі ігри.
За завданням на поле. Завдання бувають різні. Простий «дедматч» (тобто, пристрели інших і сам сиди в живих, в простолюдді «масове м’ясо»), захист або облога будь-якої точки, охорона поважної особи і так далі. Знову ж таки, все залежить від того, на яку гру ви приїхали.
Основне про гру Ви дізналися, тепер кілька порад , які Вам точно допоможуть на поле:
- Не бійтеся зловити кулю! Якщо виконуються будь-які тактичні дії, нікому не потрібен буде боєць – овоч, який буде сидіти за найдальших укриттям по кілька годин. Намагайтеся більше рухатися! За статистикою, пейнтбол безпечніше гольфу (звичайно ж, при виконанні всіх правил техніки безпеки). Синці будуть, від цього нікуди не дітися. Але, повірте, в розпал битви ви їх навіть майже не відчуєте. Але і, як то кажуть, на рожен теж не раджу ломитися. Працюйте головою, аналізуйте, плануйте, в загальному, включайте тактичне мислення!
- Будьте комунікативними! Намагайтеся якомога частіше ділитися будь-якою інформацією, яка може стати в нагоді для союзників.
- Один в полі не воєн! Поодинці у Вас немає ніяких шансів, завжди дійте з декількома союзниками.
- Слухайтеся командира! Слово командира – закон. Намагайтеся виконувати його накази. Повірте, він краще знає що робити, так як у нього більше досвіду.
Тепер після прочитання статті у Вас є базові знання про цю чудову гру. Вам залишилося тільки спробувати зіграти в пейнтбол! Почуття розкажуть Вам про цю гру краще будь-якої статті.
Грайте і вигравайте!