Справжнім фанатам пейнтболу присвячується …
ПК «Гепард» не має відношення ні до однієї політичної партії або силі, але Червоний день календаря все-таки ми відсвяткували.
7 листопада 2009 року на новій базі, в передмісті Боярки, відбулася сценарна гра — «Червоний жовтень» (прошу не плутати з маневрами). Гра була приурочена революційних подій 1917 року, також були проведені випробування нового пейнтбольного полігону.
Були й генерали і залп «Аврори» і штурм Зимового. Ну, про все по порядку.
Напередодні, ввечері, почався дощ, який тривав до ранку. Негода неабияк зіпсувала настрій і змусила понервувати як гравців, так і організаторів. Вранці зітхнули з полегшенням — розпогодилося. До 11ти почали підтягуватися перші учасники. Серед них були помічені гравці команди «Воля-кабель», «Реальні кабани», «Burn», «Перець ФМ», «топтати-Клан». Це був з’їзд друзів і однодумців. Будьонівки, червоні банти з кумача, революційні пісні, що лунали з імпровізованої сцени нагадували про далеке 1917том.
Ще через півгодини 26 зареєстрованих гравців хлібом сіллю зустрічали своїх генералів, які своєю вразливою колоритністю надали незабутній антураж грі.
Загоном меншовиків (білих) командував людина з величезним пейнтбольним стажем, голова федерації пейнтболу Житомирської області, граючий тренер — Мідушевскій Віктор.
Загону більшовиків (червоних) віддавав накази молодий і енергійний капітан спортивної команди «Гепард 007» — сирівець Сергій.
У першій сесії відіграли 4 місії. Потрібно сказати розміри ігрового майданчика дали про себе знати, після першої ж місії — хлопці втомилися, але це не заважало їм виконувати поставлені генералами наступні завдання.
Перша сесія закінчилася з рахунком 50:40 на користь більшовиків. Як свідчить армійська мудрість: «Війна — війною, а обід за розкладом». Їли гречану кашу, запивали цілющим чаєм, завареним з малини з калиною.
Друга сесія розпочалася з місії «Приватизація», в якій сторони розділили право на володіння телефоном, телеграфом, банком і поштою. Після цієї місії, був штурм Зимового. Початком штурму став історичний постріл крейсера «Аврора», який прогримів над учасниками сценарної гри. Штурмували два рази, в розріз історії — були враховані побажання гравців. Другий штурм — відбивалися Більшовики, а «білі» наступали. Про нарахування очок вже ніхто і не думав — все настільки вжилися у свої ролі, що після штурму хлопцям хотілося зіграти ще одну місію.
Втомлені, але задоволені, сторони збиралися біля пункту реєстрації, зробили фото на пам’ять, обмінялися враженнями, потиснули один одному руки. Самі відзначилися гравці отримали нагороди від своїх генералів. Окреме спасибі співробітникам «Перець ФМ» за кубок від радіостанції, який був присуджений Більшовикам, за стійкість і мужність у боротьбі з меншовиками. Гра пройшла в теплій дружній атмосфері, без суперечок і розчарувань.
Організатори висловлюють подяку: Його високоблагородію — Мідушевскому Віктору, генералу червоної армії — Сировця Сергію, які знайшли можливість надати історичний антураж грі, Діміденко Володимиру за допомогу в організації суддівства, а також всім учасникам «Червоний Жовтень» за проявлений інтерес до гри.
Особлива подяка нашому інформаційному спонсорові — радіостанції «Житомирська хвиля FM 103.4», в особі головного редактора радіостанції — Самарцева Артура Володимировича, і головного редактора розважальних програм Бабський Сергія Володимировича, за допомогу в створенні інформаційних роликів.
Андрій Лук’янчук / адміністратор клубу /