Сміливість, спритність і холодний розрахунок. Саме ці риси характеру виявляються в популярній командній грі. Пейнтбол – це екстрим, азарт і спорт. Спробувавши одного разу, ви закохаєтесь в цю гру назавжди. Найпоширеніший її різновид – пейнтбол в лісі, адже природні ландшафти ідеально підходять для баталій.
У порівнянні з іншими видами спорту пейнтбол має такі переваги:
- Спортивна гра, яка безпечніше, ніж більшість активних захоплень (футбол, гольф, катання на лижах);
- Захоплююча пригода, за допомогою якої можна позбутися стресу та негативу;
- Поєдинок, ігрові моменти якого призводять до такого викиду адреналіну, що відчуваєш себе героєм бойовика;
- Поле бойових дій, яке може бути організовано в лісі, в нежитлових будівлях, на спеціальних майданчиках.
Для досягнення успіху в грі пейнтбол в лісі потрібно устаткування та обладнання, ну і звичайно прагнення до перемоги. Також необхідно дотримуватися пейнтбольні правила, в основі яких – чесна і, найголовніше, безпечна гра.
Особливості спорядження
Пейнтбольне екіпірування складається з таких елементів, як:
- Ігрова форма – оптимальним варіантом є армійський камуфляж, є багато кольорів за якими команди будуть відрізняться один від одного. Якщо грають жінки або діти, їх форму доповнюють захисним жилетом.
- Взуття – для пейнтболу в лісі відмінно підійдуть і берци, і армійські черевики; Для асфальтованого, брущатого або бетонної підлоги застосовуйте низькі кросівки, краще – з великим протектором.
- Маска – забезпечує захист очей від фарби, тому лінзи повинні щільно прилягати до оправі; Уникнути запотівання допоможе подвійне скло, віддайте перевагу масці з широким кутом огляду.
- Рукавички – для більшого захисту від травм і ушкоджень вироби оснащуються спеціальними м’якими накладками; Рукавички – це додатковий засіб маскування (як альтернатива – більш зручні мітенки з обрізаними пальцями).
- Наколінники – виготовляються з пінополіуретану і кордури, що забезпечує виробам високі зносостійкі властивості, а також тривалий термін служби.
В якості додаткової послуги – туби. Це пластикові контейнери для зберігання запасних куль. А для їх перенесення – пояс харнесс. Чим більше фарби витрачає гравець, тим більше йому знадобитися туб. Це слід враховувати до того, як почати грати в пейнтбол в лісі. Так як взяти напрокат дане спорядження не завжди представляється можливим.
Тепер можна перейти до «десерту» і вибрати найбільш підходящий маркер для гри в пейнтбол в лісі. Пневматична зброя, що працює на стисненому повітрі, буває кількох видів:
- помповий.
- напівавтоматичний;
- автоматичний
Останній варіант – дороге задоволення. Така зброя воліють професійні гравці.
Пару слів про магазин. Фідер – це ємність для зберігання кульок, яка кріпиться зверху рушниці. Магазин буває гравітаційним або електронним. Від цього залежить скорострільність гвинтівки. Так, електронний фідер, за рахунок перемішує механізму, забезпечує більш високу швидкість пострілу.
До речі, стрільба з арбалета в тирі — відмінний спосіб відточити свої навички. Таке тренування покращує прицільні здатності для майбутньої гри пейнтбол в лісі.
Пейнтбол в лісі: тактика
Як і будь-яка інша гра, пейнтбол в лісі передбачає агресивну або оборонну тактику. Для першого варіанту характерні: швидкий старт для активного захоплення території, ключові позиції знаходяться за центром поля, після активізації флангового наступу здійснюється повномасштабна тиснява і обстріл суперника.
І навпаки, оборона передбачає створення повного контролю території. Ховатися, маскуватися і не ворушитися – «золоті» правила такої тактики і запорука успіху гри пейнтбол в лісі. Як тільки трапилася просадка наступаючих, в хід йде спокійна і продумана контратака.
Сьогодні частіше використовуються змішані тактики.
Де локації, майданчики?
Потрібен крутий заміський відпочинок за Києвом? Пейнтбол-клуб «Гепард» до ваших послуг! На вибір – найцікавіші локації для екстрім-ігри пейнтбол в лісі:
- 9 відкритих майданчиків полігону «Лігво Гепарда»;
- 3 майданчики під відкритим небом «Морський піхотинець»;
- 1 критий майданчик «Трансформер-Арена».
- 9 майданчиків заміського комплексу gepard в с. Пирново, з майданчиком “Фортеця Камелот”, який входить в книгу рекордів України.
Зверніть увагу! Пейнтбол в Пирново — це нова локація, яка порадує любителів активного дозвілля. Заміський комплекс потопає в сосновому лісі, тому оренда альтанки для відпочинку за містом — чудова ідея.
Пейнтбол комплекс «Гепард» знаходиться в 20 км від Вишгорода! І повертатися в галасливий мегаполіс зовсім не захочеться. Якщо ви – не прихильник пейнтболу та лазертагу, можливо, гра Петанк доведеться вам до душі. Забавна розвага на свіжому повітрі зніме стрес і підніме настрій.
Запитання — відповідь
Чи можна грати в пейнтбол в лісі?
Звичайно можна, телефонуйте і запитуйте активні локації: +38 (095) 111-73-70. Або введіть в браузері “пейнтбол Вишгород” і ознайомтеся з інформацією на нашому сайті.
Які особливості спорядження?
Все необхідне спорядження для гри в пейнтбол в лісі - в наявності. Послуги оренди - за доступною ціною.
Які поля ви пропонуєте для лісового пейнтболу?
Пейнтбол за Вишгородом - це активні локації в лісі: «Фортеця Камелот», «Дикий захід», «Великий льох», «Висота 20/18». У квітні-травні поточного року планується запуск нових полів для гри пейнтбол в лісі, а також для лазертага, арчерітага.
Чи можна бути присутнім глядачам?
Пейнтбол в лісі відноситься до екстрим-ігор, тому присутність на ігровому полі глядачів без захисної екіпіровки, необхідного спорядження, - не припустимо. На поле знаходиться тільки суддя. Глядачі можуть спостерігати за боями на безпечній відстані.