Пейнтбол – неймовірно популярна розвага серед людей будь-якого віку. Його люблять за той адреналін та яскраві враження, які він приносить в наше життя. Найчастіше пейнтбольні баталії проходять на відкритих пейнтбольних майданчиках, які можна знайти в будь-якому місті.

Але справжнім любителям адреналіну в крові слід спробувати пограти на закритому майданчику. Невелике приміщення підвищує ризик і вимагає більшої обережності і вправності. Тому тільки тут ви отримаєте найгостріші відчуття від гри.Тепер і у вас є можливість випробувати нові можливості, завдяки відкриттю в нашому пейнтбольному клубі нового критого майданчика .

Майданчик розташований на полігоні:  «Лігво Гепарда»
Розмір нового критого майданчика становить 40х20 метрів, що цілком достатньо для невеликої групи граців. Власне кажучи, специфікою ігор на закритому майданчику і є мала кількість гравців в кожній команді. Тому, якщо у вас несподівано з’явиться бажання пограти в пейнтбол, вам не потрібно обдзвонювати всіх своїх знайомих в пошуках великої компанії. Тепер ви можете прийти маленькою групою до 10 осіб. Гра проводиться між двома командами по 5 чоловік, хоча можлива і менша кількість гравців.

Проте, це зовсім не означає, що великий компанії критий майданчик не підійде. В цьому випадку всі бажаючі діляться на три і більше команди і грають по черзі, по 2 команди, адже на критій площадці одна гра триває в середньому від 5 до 7 хвилин. У той час, як грають одні, у інших є можливість відпочити і привести себе в порядок в піт-зоні. Крім усього іншого, невелика тривалість ігор – це відмінна можливість для новачків і дітей дібрати смаку гри і розібратися з правилами.

Обмежена крита територія має і інші переваги. Так, якщо ви прийшли пограти з дітьми, вам не потрібно турбуватися про те, що вони можуть загубитися. Завдяки відносно невеликому розміру приміщення, вони завжди будуть у вас на очах.

Наша новий критий майданчик облаштован всім тим, що допоможе вам відчути реалістичність гри навіть більшою мірою, ніж при грі на відкритому майданчику. Це укриття і перешкоди, розфарбовані в яскраві кольори, які обов’язково створять відповідний настрій у гравців. З огляду на те, що відстані невеликі, вам не вдасться сховатися і відсидітися якийсь час, будучи ні ким не поміченим. Саме це, а також сила удару, яка трохи більше при пострілі на коротких відстанях, додасть грі особливої гостроти.
Тому якщо ви до сих пір не встигли спробувати пограти на критій площадцісаме час це зробити!