Пейнтбол – захоплююча спортивна гра. Вона приваблює своєю видовищністю, можливістю виплеснути негативні емоції і знайти позитивні, надати своєму тілу реальний шанс отримати задоволення від активного руху. Грати можна удвох або цілими командами, число гравців не обмежена.
Що потрібно для гри в пейнтбол?
Для гри необхідний спеціальний камуфляж і маска, захисні рукавички і пневмонічний зброю, зване маркером. Маркер діє, як напівавтоматична рушниця. При натисканні на спусковий гачок, стиснений азот або повітря виштовхує кулю з патронника, а затвор приймає початкове положення, готове до подальшої стрільби.
Стріляє маркер желатиновими кульками, заповненими фарбою, розчинної у воді. При попаданні в ціль, крихкий кульку розбивається і залишає кольорову пляму на одязі гравця. Фарба легко видаляється звичайною водою. Для гри в зимовий період використовують спеціальні кульки, в яких фарба довше не застигає за рахунок додавання спеціальних компонентів. Пейнтбольні кулі поміщаються в фідер, як правило, розташовується зверху маркера. Одна завантаження фідера зазвичай не більше двохсот куль.
Пейнтбол, а де грати?
Грати в пейнтбол можна, як на відкритому повітрі, так і в спеціально обладнаному приміщенні. Важливу роль в пейнтболі грає планування і розташування поля для гри. Найчастіше використовують лісові поля. Їх краса в тому, що неможливо знайти два ідентичних поля. Лісове поле може використовуватися для гри без додаткового обладнання, тобто в природних умовах. Укриттям гравцям служать дерева, кущі та природні предмети.
Але гра стає цікавішою, коли є додаткові перепони і перешкоди, як на спідбольних полях. Перешкоди можуть розташовуватися хаотично або в дзеркальному розташуванні. В якості перешкод можна використовувати предмети: дошки, валуни, кузов старого автомобіля і т.д. Або надувні перешкоди, які спеціально призначені для гри.
Суть гри
Учасники гри розподіляються на команди і отримують сценарій гри. Їх завдання, в залежності від сценарію: вразити «супротивників» (якомога більше) або взяти висоту. Для цього потрібна хороша реакція, щоб під час ухилитися від пострілу противника. Кмітливість, щоб знайти більш зручну позицію.Швидкість прийняття рішень, стріляти або сховатися, знайти більш надійне укриття. Уміння діяти в команді, коли один з гравців відволікає, а інший діє, наприклад, захоплює або закріплює прапор.
Грою в пейнтбол керує рефері. За його сигналом починається і закінчується гра. Він стежить за виконанням правил, за безпекою і, щоб уражені гравці відразу покидали поле. До гри обов’язково проводиться інструктаж.
Що дає гра в пейнтбол?
Пейнтбол прекрасно підійде для корпоративного відпочинку. Гра об’єднує колектив і заряджає позитивом. Кожен учасник зможе продемонструвати свої індивідуальні здібності. Радість перемоги, та й просто участь в грі наповнюють нестандартними враженнями і надовго забезпечуючи приємне спілкування.
Але пейнтбол по достоїнству оцінять і люди, які люблять нові знайомства і активний відпочинок. Варто тільки знайти клуб пейнтболу, який організовує ігри зі збірних команд. І нехай на початку гри Вам не знайомі майбутні гравці, до кінця гри вони стануть Вашими друзями.
Пейнтбол ні кого не залишить байдужим. Хвиля яскравих емоцій захлесне кожного, хто хоч раз воював в пейнтбол. Він наситить гострими відчуттями. А адреналін, будоражущем кров, сприятливо позначиться на організмі людини.