Четвертий щорічний пейнтбольний турнір Кубок Діловий традиційно проходить на початку листопада. Це єдиний турнір такого плану. У ньому беруть участь компанії, фірми Києва та області. Змагання носять аматорський характер. Всі знаходяться в однакових умовах, так як грають механічними маркерами.

2008 рік зібрав 19 команд, але якщо в попередні роки багато компаній взагалі вперше тримали «зброя» в руках, то нинішній турнір дав приголомшливу статистику: з 115 гравців, тільки двоє не знали, як розбиваються кульки.

Особливістю цього заходу є те, що крім спортивної боротьби, є можливість у неформальній обстановці познайомитися з представниками інших напрямків бізнесу, обмінятися контактами, виступити з невеликою презентацією перед іншими компаніями після загального шикування та інструктажу.

Є такий вислів: «Жереб сліпий». Воно на сто відсотків підтвердилося, коли розкидало команди за трьома групами.Попередні ігри проходили на трьох лісових майданчиках клубу. Вісім щасливчиків, які показали найкращі результати, пройшли в півфінал, де склали дві групи по чотири команди. Ну а ті, хто не потрапив в заповітну вісімку, думаю, особливо не засмутилися. Скинувши нервову напругу, вони об’єдналися і собі на втіху провели ще багато дружніх ігор на майданчиках, дострелівая залишилися кулі.

У суперфіналі команда «Nokia» переграла команду «Київстар».

У боротьбі за 3 місце, три гри закінчилися в нічию, і тільки по збереженим гравцям з різницею в 1 людини, третіми стали «Ciklum», а четвертими «Воля Кабель».

Нагородження проходило в сутінках.

Ми вдячні командам «Nokia», «Київстар – 1», «Київстар – 2», «Воля Кабель», «Гештальт Консалтинг груп», «Буйвітер», «Adanit-Service», «Радіо Люкс», «Хаятт – 1» , «Хаятт – 2», «Український видавничий консорціум», «PricewaterhouseCoopers», «Ciklum», «Технік Сервіс (Реальні кабани)», «Maximum TV», «SPV Company», «Стайл Екліп Таймс», «Юридична компанія Альянс »,« Phoenix Capital »за участь, нашому інформаційному партнеру – Першому розважального радіоканалу Люкс FM, генеральному інформаційному партнеру – інформаційному агентству РБК Україна, спонсору – Гештальт Консалтинг Груп, головному судді – нашому тренеру Магдалинської А.В., суддівській бригаді, нашої спортивної команді, чемпіону України 2007 року – «Гепард 007», всьому персоналу клубу.

Напишіть відгук

Ваш email адреса не публікується. Обов'язкові для заповнення поля позначені *

Залишити відгук