Веревочный парк «Высотный город»

Якщо Ви ставитеся до тієї категорії людей, які ні дня прожити не можуть, не зазнавши хоча б найменшого відчуття екстриму, тоді в висотному містечку «Гепард», що розташований в Києві, Вам буде дуже цікаво проводити свій вільний час. Тут на кожному розі Вас чекають дивовижні пригоди. І якщо Ви не боїтеся висоти або хочете побороти свій страх, рекомендуємо Вам відвідати мотузковий парк. Його однаково люблять, як дорослі, так і діти. Напевно, і Ви не залишитеся байдужим до прогулянки по канатним стежках, розташованим в 4 метрах від землі! Страшно, захоплююче і абсолютно безпечно!

Гепард

Квест для любителів мотузкового атракціону

Веревочный парк «Высотный город»

Якщо Ви вперше відкрили для себе мотузковий атракціон, то напевно у Вас вже з’явилося багато питань. Чи готові ручатися, один з них: чи безпечно це? Завдяки різним рівням складності та індивідуальному підходу, для Вас підберуть найбільш оптимальну висоту канатної стежки. Додатково, на Вас одягнуть спеціальну фіксуючу екіпіровку, завдяки якій, навіть якщо Ви трохи оступитеся – впасти на землю не вийде. Вас надійно зафіксують ременями безпеки, видадуть спеціальні рукавички, щоб було зручніше триматися за канат і зберігати рівновагу.

Зробивши висотну прогулянку на свіжому повітрі серед зелені і дерев, Ви відчуєте приємну фізичне навантаження, укол адреналіну і масу нових вражень. У клубі «Гепард» прямо посеред канатного містечка проводять різні психологічні тренінги, учасники якого ніколи не залишаються наляканими або злими, навпаки – після атракціону в декількох метрах від землі залишається тільки приємний спогад.

І хоча мотузкові парки вперше з’явилися в Європі, в нашій країні вони не менш актуальні, як для приватних занять, так і для корпоративних змагань.

Top Secret: все про канатне містечко «Гепард»

А Ви знали про те, що раніше подібні канатні містечка були стратегічно важливим етапом адаптації смуги перешкод для десантників? Можливо, це підігріє Ваш інтерес, але тепер ця послуга доступна кожному бажаючому, в тому числі і дитині.В Україні ціни на всі заходи в нашому клубі абсолютно лояльні, а тому Ви можете прямо зараз перевірити свої нерви на витривалість, відвідавши наш мотузковий парк!

Візьміть з собою друга або компанію, і подорожувати по повітрю буде набагато веселіше! Ну а поки Ви будете насолоджуватися відчуттями, наша команда простежить, щоб ніщо не змогло їх зіпсувати! Перевірте себе на спритність прямо зараз, відвідавши мотузковий містечко в клубі Гепард!

Мотузковий парк «Висотне місто» ★★★★★ 5
5 1
Відгуки

★★★★★
5 5 1
Спасибі клубу за організацію корпоративу! Всі залишилися дуже задоволені. Крім пейнтболу сподобалися змагання з проходження смуги перешкод. Особлива подяка інструкторам!
Имя
Email
Оценка
Отзыв