Скалодром
Скалодром в Киеве

Всі любителі екстриму рано чи пізно приходять на скалодром. Свіжі яскраві емоції і від подібного небанального проведення часу здатні підкорити серця навіть тих, кому гострі відчуття не в новинку. У будь-якому випадку, чи збираєтеся Ви потренуватися трохи перед походом в гори або просто вирішили нетривіально провести вихідні, ми рекомендуємо Вам додати це розвага в Вашу культурно-спортивну програму!

Спортивний клуб «Гепард» - це відповідний як для професіоналів і любителів скалодром в Києві, а також безліч інших спортивних забав та змагань. Наша траса - це десять метрів абсолютно прямовисної стіни, піднятися на яку можна лише за допомогою невеликих опуклостей. А Ви готові кинути виклик силі земного тяжіння?

Гепард

Чим корисно спортивне скелелазіння?

Спортивне скелелазіння – заняття зовсім не таке просте, як здається, а вже його вплив на організм тренується воістину неоціненний!

  • В процесі підйому по вертикальній скельній стіні задіяні практично всі групи м’язів. Навантаження рівномірно розподіляється між ними, тому в результаті Ви отримаєте не тільки масу позитивних емоцій, але підтягнуте тіло.
  • Тренування в чималій мірі сприяє розтяжці і вчить правильної та своєчасної угрупованню.
  • Психологи одноголосно сходяться на думці, що відвідування скеледромі – відмінне допоміжний засіб в боротьбі зі стресом. Ви ставите цілі, Ви ж їх досягаєте – це, а також перебування на свіжому повітрі разом з фізичною активністю здатне дати приголомшливі результати!
  • Альпінізм може бути не тільки поодиноким – парні та групові заняття нітрохи не менш ефективні в плані фізичного навантаження, але, на додачу до цього, вони сприяють зміцненню довіри між членами альпіністських команд.Недарма на скеледромі так часто збираються для проведення тімбілдінга.

Кому показана стіна для скелелазіння?

Найбільш приголомшливе те, що стіна для скелелазіння відмінно підійде як для початківців, тих, хто вперше опинився в нашому клубі, так і для тих, кому сходження не вперше. Альпінізму навіть немає необхідності навчатися – Ваше тіло саме підкаже вірний напрям і спосіб руху. Спробуйте – і Ви самі будете здивовані, наскільки великі приховані здібності людського організму!

Ми народжені з інстинктом долати перешкоди, і кількість людей, які відвідують нашу спеціалізований майданчик або при першій нагоді виїжджаючих в гори – кращий тому доказ!

У чому зручніше віддаватися скелелазінню?

Щоб заняття зі скелелазіння проходили з максимально можливо ефективністю, надіньте що-небудь зручне, що не утрудняють рухів – так ніщо не зможе вам перешкодити на шляху підкорення вершини. А наші інструктори завершать Вашу екіпіровку страхувальним обладнанням і спеціальним взуттям.

Подаруйте собі, родині або друзям незабутні відчуття – змініть Ваше улюблене місце зустрічі на тренувальні поверхні для сходження клубу «Гепард»! Лояльні ціни, красиві пейзажі навколо, якісне обладнання, задоволення від власних спортивних досягнень – тут є все необхідне для того, щоб Ви насолоджувалися кожною хвилиною проведеного на нашій території часу!

Скалодром в Києві ★★★★★ 5
5 1
Відгуки

★★★★★
5 5 1
Вперше дерся на скеледромі. Важкувато ось так з офісу на десятиметрову висоту, спасибі інструкторові, який страхував, -трохи допомагав, місцями підтягував))

★★★★★
5 5 1
Непоганий скалодром, поки відпочивали після пейнтболу, влаштували змагання з колегами по офісу, на час. Море емоцій!
Имя
Email
Оценка
Отзыв