Петанк
Петанк

Сьогодні петанк можна сміливо записати в список модних і сучасних розваг. Спортивне змагання, яким захоплювалися ще в Стародавній Греції, знайшло свою «друге життя» і в наші дні. Чому варто спробувати? Та хоча б тому, що це цікаво, нетривіально і вигідно відрізняється від усього того, у що більшість з нас звикли грати!

Якщо Ви в дитинстві хоч раз змагалися з друзями в дальності кидання камінчиків або будь-яких інших дрібних предметів, то розібратися в правилах не складе труднощів. Це дійсно дуже просто. Є маленький кульку з дерева (кошонет) і є кулі побільше - їх-то і належить кидати, намагаючись потрапити якомога ближче до кошонету. Ах да; метати кульки необхідно, перебуваючи на стартовому майданчику обмеженого діаметра. Погодьтеся, нічого складного? Тим більше, що інструктори пейнтбольного клубу «Гепард» завжди готові допомогти і на словах і на власному прикладі пояснити всі тонкощі і нюанси цього забавного розваги.

Гепард

Знаходження на свіжому повітрі: приємний бонус від гри в петанк

Петанк в клубі «Гепард» в Києві – це подвійне задоволення: Ви насолоджуєтеся змагальними моментами і при цьому перебуваєте на свіжому повітрі. Життя сучасної людини обертається по заданому колу «дім-робота-дім», і порадувати свій організм порцією кисню і приємних емоцій буде дуже корисно.

Внесіть в приївся і рутинний графік трохи новизни, і замість звичних маршрутів вихідного дня приїжджайте в наш спортивний клуб. Гарантовано: отриманого заряду бадьорості і позитиву Вам вистачить надовго!

Чому ще варто зіграти в петанк?

Доступна ціна – далеко не єдина причина розважити себе і друзів змаганням в петанк. Існує ще безліч причин зіграти в неї. Яких саме?

  • Це – командне змагання. В процесі Ви конкуруєте, спілкуєтеся, домовляєтеся, вислухуєте і даєте поради – одним словом, контактуєте. Це і робить подібну розвагу відмінною ідеєю для тімбілдінга або сімейного відпочинку. Як і будь-які спільні дії, ігрові моменти допомагають налагодити взаєморозуміння і «навести мости».
  • Учасники можуть бути абсолютно різного віку. І підлітки, і поважні пані із захопленням сприймуть подібне змагання.
  • Відсутній ризик травмуватися. Ви просто кидаєте кулі в потрібному напрямку і намагаєтеся не виступати за контури стартового кола – і все.

Для петанка потрібні лише команда з декількох чоловік, трохи вільного часу і … Ваш гарний настрій! Приходьте в клуб «Гепард» та отримуйте приємні емоції і яскраві спогади!

Петанк ★★★★★ 5
5 1
Відгуки

★★★★★
5 5 1
Класна гра! Дуже сподобалася, чимось нагадала керлінг, тільки без льоду і швабри))) Цікаво настільки що пара годин пролетіли непомітно. Рекомендую!
Имя
Email
Оценка
Отзыв