Настольный теннис
Настольный теннис

Прийшли до нас пограти в пейнтбол? Тоді настільний теніс дозволить ще більше підвищити градус отриманого задоволення і подарує чимало приємних емоцій. Ви можете розважити себе грою перед тим, як приступити до пейнтбольному змагання, або зробити його «цвяхом програми». У будь-якому випадку позитивні враження, яскравий рум'янець на щоках і бадьорість гарантовані!

А для того, щоб Вам Вашим друзям гралося, як на професійному турнірі, ми забезпечимо Вас необхідним обладнанням - новим і якісним. Хороші ракетки і тенісний стіл - це важливо, погодьтеся?

Гепард

Пінг-понг: ідея для святкування корпоративу чи дня народження

Щоб свято в колі сім’ї, друзів і колег запам’ятався, внесіть пінг-понг в список обов’язкових пунктів розважальної програми. Засиділися гостям обов’язково припаде до душі можливість трохи порухатися і виплеснути енергію. А що може бути більш нешкідливим, веселим і безпечним, ніж стрибки з ракетками навколо столу? Запропонуйте цю ідею друзям – вони обов’язково оцінять!

Чому ще варто пограти в настільний теніс?

Якщо Ви не любите настільний теніс, значить … Ви ще просто не пробували грати в нього. І це дійсно так: у  пінг понг грати весело,  просте і необтяжливою, це змагання доводиться до душі абсолютно всім, хто хоч раз брав в руки ракетку.Однакове задоволення від нього отримають і поважні пані, і школярі. Чому ще варто прийти в клуб «Гепард» пограти в теніс настільний ?

  1. Це – одна з не накладних для бюджету забав. Навіть якщо на свято або програму вихідного дня виділена невелика сума, Ви гарантоване в неї укладетеся.
  2. Подібне розвага абсолютно безпечно. І справді: про які травмах може йти мова, якщо єдине «зброю», яке буде в Ваших руках – це тенісна ракетка?
  3. Брати участь можуть люди будь-якого віку і статі. Таке змагання обов’язково оцінять і дорослі, і діти.

Клуб настільного тенісу та інших спортивних розваг в Києві «Гепард» – це безліч активних ігор за доступними цінами.Любіть спорт і не уявляєте своє життя без руху? Тоді зробіть свій вихідний день або проведіть святковий захід в нашому клубі! Відійдіть від традиційної «розважальної схеми», поекспериментуйте з варіантами спортивних забав – і позитив і яскраві спогади Вам гарантовані!

Настільний теніс ★★★★★ 5
5 1
Відгуки

★★★★★
5 5 1
Ух! Згадала молодість! Років десять не грала в пінг-понг, але ракетку тримати ще не розучилася. Чудове доповнення до відпочинку на природі і корпоративу. Дякую організаторам і керівництву клубу!
Имя
Email
Оценка
Отзыв