Арбалетный тир. Лучный тир. Рогатка
Арбалет

Конструкція арбалета виглядає прекрасно і одночасно страхітливо. Навіть той, хто нічого не знає про технічні характеристики арбалета, відразу відчує потужність і небезпека цього виду зброї. Історія арбалета почалася багато століть назад, коли війни велися за участю гармат, балістів і луків. До речі, арбалет в основі своєї будови повторює прообраз лука, але при цьому має більшу далекобійністю і точністю стрільби. У клубі Гепард кожен відвідувач отримує унікальну можливість відвідати тир і постріляти зі справжньої арбалета. Це досить складно, але і дуже цікаво. Отримайте новий досвід, взявши в руки найдавніше зброю. Інструктори пояснять, як правильно тримати пристосування, і Ви обов'язково потрапите в ціль.

Гепард

Для тих, кого не надихає ідея управлятися з важким арбалетом, ми приготували простіше розвага – пейнтбольний тир.Ніяких правил і фізичного напруження, тільки маркер, кольорові кулі і величезне задоволення від процесу.
Під час стрільби з арбалета гість знаходиться на віддалі від місць, де можуть виявитися люди, тому процес стрільби абсолютно безпечний. Оплатити відвідування тиру можна погодинним способом, або заплатити окремо за 10 пострілів.

Арбалет ★★★★★ 5
5 1
Відгуки

★★★★★
5 5 1
Перший раз в житті тримав в руках арбалет. Думав він буде набагато важче. Заряджається важко, так що краще довірити це інструктору. Так само стріляв з лука - теж прикольно, але не так влучно))) Одним словом - море вражень! Рекомендую.
Имя
Email
Оценка
Отзыв