Лазертаг з трансформером являє собою спортивну гру, метою якої є потрапити в гравців команди-суперника за допомогою електронного макета (Тагера), який стріляє лазерними променями в інфрачервоному діапазоні, що є безпечним для зору. Попадання фіксується пов’язкою з датчиками, яка знаходиться на голові у кожного гравця.

Ігри проводяться за спеціально розробленими сценаріями, з захопленням контрольних точок або виконання певних завдань. У сценарних іграх задіяні великі антуражние гармати, кількість ігор не обмежується і залежить від загального часу гри. Час гри може варіюватися від 3 до 10 хвилин. Кількість гравців в одній команді – від 2 до 50 чоловік. Також можливе проведення масштабних сценарних ігор на великих майданчиках – 25х25 чол (класи) або 50х50 чол (школи).

Наш «живий» трансформер, ОПТИМУС ПРАЙМ (ріст 230 см), з величезною гарматою – «бластером», який випускає лазерні промені, може зіграти як за команду іменинника, так і проти, в залежності від запропонованого сценарію. У перервах між іграми ОПТИМУС ПРАЙМ із задоволенням сфотографується з іменинником і його друзями.

Грати в лазертаг з трансформером можна як в критих або відкритих майданчиках на території пейнтбольного комплексу «ГЕПАРД», так і на виїзді: в заміських комплексах, ресторанах, базах відпочинку, готельних комплексах …