Корпоративні заходи

Корпоративні заходи визнані дієвої і привабливою формою згуртування колективу. Вони сприяють поліпшенню його мікроклімату шляхом розвитку і різноманітності внутрішніх комунікацій. Також спільне високоорганізоване час проводження благотворно відбивається на іміджі фірми, підвищує рівень корпоративної етики співробітників.

Організація корпоративів в пейнтбольному клубі «Гепард»

За 15 років існування пейнтбольний-клуб «Гепард» заробив собі звання одного з найкращих в Києві і Україні серед спортивно-розважальних закладів, які професійно займаються організацією та проведенням дозвілля компаній і їх бізнес-партнерів. Корпоративні заходи на природі заслужено вважаються коником «Гепарда». Співробітники клубу левову частку своєї праці присвячують саме розвитку культури активного відпочинку на свіжому повітрі.

Кращі умови для колективного відпочинку в «Гепарді»

Перелік послуг клубу для організації та проведення корпоративного заходу під «ключ» – дійсно вражає. Потенційному клієнту на вибір пропонується два полігону – «Лігво Гепарда» і «Морський піхотинець», які розташовані відповідно в лісистій місцевості і на березі Дніпра. Кожен з полігонів цікавий по-своєму.

«Лігво Гепарда» вибирають як правило великі і середні за своєю чисельністю компанії, які планують максимально активно провести весь світловий день. Для здійснення цієї мети на полігоні «Лігво Гепарда» є: 9 ігрових майданчиків для гри в пейнтбол, лазертаг, арчерітаг, «Трансформер- арена» – на якій проводяться спортивно-інтелектуальні ігри-«Форд Бояр Київ» (частина 1 і частина 2), 5 квест-кімнат різної складності і тематики, висотний місто, скаладром, арбалетний тир, а також провідні зі спортивно – розважальною програмою і музичним супроводом, кейтеринг зі смачною і різноманітною їжею, місця для відпочинку в кількості 30 шт., душові кабінки, парковка на 200 автомобілів.

«Морський піхотинець» вибирають як правило середні і невеликі за своєю чисельністю компанії, які бажають не тільки активно провести час, а й поніжитися на пісочку, позасмагати і купуватися. Для цього на полігоні «Морський піхотинець» є: 4 ігрові майданчики для гри в пейнтбол, лазертаг, арчерітаг, волейбольний майданчик, арбалетний тир, провідні зі спортивно – розважальною програмою і музичним супроводом, кейтеринг зі смачною і різноманітною їжею, місця для відпочинку в кількості 10 шт. з виходом на Дніпро, невеликий пляж і парковка на 20 автомобілів.

Одним з обставин, зазвичай котрі володіють замовників до плідної співпраці з клубом «Гепард», є те, що після ознайомлення з фірмовою програмою заходів клубу вони при необхідності мають можливість внести цікавлять корективи в існуючі сценарії корпоративних заходів. Також можна замовити створення абсолютно нового, ексклюзивного плану проведення торжества на природі.

Клуб «Гепард» працює без участі посередників, що благотворно відбивається на ціні послуг і багатою системі спеціальних знижок.

Замовити корпоратив

Щоб замовити організацію корпоративного заходу, зателефонуйте нам за телефоном:

(098) 111 67 67

або, залиште повідомлення, і найближчим робочим часом ми зв’яжемося з Вами для уточнення деталей!