Пейнтбол-клуб «Гепард» функціонує з 2002 року. За цей період він придбав величезне коло клієнтів і завоював гарну репутацію. Широкий спектр послуг – наша головна перевага… Всім гравцям на вибір надається дев’ять відкритих полів і критий майданчик. Кожен клієнт може взяти в оренду комплект обладнання та необхідне спорядження. Одним словом, у нас створені всі умови для активного відпочинку!

Пейнтбольний клуб «Гепард» надає комплекс послуг:
lazertag

Лазертаг

Захоплююча розвага, в ході якої людина отримує масу позитивних емоцій. У грі використовуються високотехнологічні бластери, що стріляють інфрачервоними променями. Велика дальність стрільби робить військово-спортивну гру максимально наближеною до реальності. Факт поразки супротивника підтверджується спеціальними датчиками, розташованими на пов’язці на голові. Лазертаг проходить без больових відчуттів, тому грати в нього можуть діти і жінки.

Корпоративні заходи

Пейнтбол є відмінним засобом, для згуртування рядових співробітників і керівників. На полі битви, люди підпадають під дію законів гри, забуваючи про субординацію. Тому кожна людина без сорому проявляє справжні емоції і почуття. Активна гра розвиває фізичні здібності, влучність і координацію. Корпоративний пейнтбол піднімає командний дух і відточує злагодженість дій з іншими учасниками.

2004-erc-04
diplom_dr

День народження

Якщо Ви хочете провести торжество весело і незвично, скористайтеся нашою пропозицією. День народження, відсвяткований в клубі «Гепард», Ви ніколи не забудете і отримаєте велике задоволення. Ми надаємо професійне обладнання та організовуємо програму для дорослих або для дітей, враховуючи побажання клієнтів.

Подарункові сертифікати

Банальні презенти нині не в моді, тому що сучасні люди високо цінують оригінальні подарунки. Якщо Ви хочете зробити дитині, другові, брату, коханій людині або сестрі приємний сюрприз, зупиніть вибір на грі в пейнтбол. У нас є сертифікати на будь-яку тематику, починаючи з Восьмого березня і закінчуючи випускним вечором.

gift-sert-2
du-visgor-004

Спортивні послуги

У нас Ви зможете розважитися по повній програмі! Вибір спортивних забав чудовий: настільний теніс, петанк, баскетбол, аквабол, дартс, підкорення шестиметрових канатних вершин, скалодром.

Загальні послуги

У клубі «Гепард» проводяться не тільки турніри з пейнтболу та лазертагу. Спектр послуг набагато ширше. У нас є конференц-зали, в яких проходять ділові зустрічі, семінари, наради. Також клієнти можуть насолодитися вишуканими стравами європейської та національної кухні в ресторанах. А ось в мальовничому парку розташовані готелі, обладнані відповідно до європейських стандартів.

uslugi-prolisok
eda-napitki

Їжа та напої

Ми взяли до уваги те, що під час активного відпочинку пробуджується невгамовний апетит. З цієї причини ми пропонуємо смачну їжу і різноманітні напої.

«Гепард» – найпопулярніший пейнтбольний клуб, в якому можна відпочити душею і тілом від щоденних проблем! Наші співробітники створюють відмінні умови для відпочинку та завжди прислухаються до побажань клієнтів!