Создание спортивной пейнтбольной команды

Спостереження, думки вголос, на прикладах українських команд.

Створення аматорської спортивної пейнтбольний команди процес досить не простий.
Доданків, які впливають на її формування та існування кілька, підводних течій і каменів в період її існування багато.
Спортивний пейнтбол, повинен подобатися, бути одним з хобі для всіх членів команди, але одного цього мало .Можливість знайти вільний час, а це як мінімум 1-2 дні на тиждень, і майже завжди це вихідні.
А тепер про фінанси.

Витрати на турнір (дорога, харчування, проживання, орг. Внесок і кулі), можуть скласти від 200 до 500 у.о. на одну людину. Важливу роль відіграє і психологічна сумісність членів команди, а також лідер – такий собі «моторчик», який займається організаційними питаннями, має вирішальний голос і яка взяла на себе ще купу дрібниць, які обов’язково знайдуться на шляху команди.
Фінансова частина відіграє одну з найважливіших ролей в формуванні команди. Існує кілька моделей. Ось деякі з них:

  1. Фінансує команду один або дві особи, які грають в цій команді (яскравий приклад «Ведмеді» (Київ) з Дмитром Баркалова).
  2. Кожен платить сам за себе (найпоширеніша модель).
  3. Фінансує пейнтбольний клуб
    • Частково ( «Сакура», «Тріада», «Гепард»)
    • повністю
  4. Команда знайшла спонсора?

Кожен варіант має свої плюси і мінуси, тільки ось команди живуть недовго. Рік, два, три максимум і немає команди. На небосхилі з’являються нові назви, нові люди, або старі перемішуються і переформує в нових.
Виняток в Україні – Житомирська «Орта». У 2007 році команда її родоначальника Віктора Мідушевского відзначила 10 років !!! Сказати молодці, поважаємо, вітаємо, значить нічого не сказати. Феномен, а може головне – роль особистості творця.

Напишіть відгук

Ваш email адреса не публікується. Обов'язкові для заповнення поля позначені *

Залишити відгук