Шановні гості клубу! Ми цінуємо Вашу думку про якість надаваних нами послуг, і чекаємо від Вас щиру оцінку нашої роботи. Дякуємо!

Грали пейнтбол усім корпоративом, все дуже сподобалося. Навіть не зважаючи на те, що було на вулиці холодно (зима), усі грілися, бігали, стріляли та веселилися. Хлопці — інструктори, все розповідали, ходили за нами пояснювали. Тому все було чудово.
Дякуємо Гепард :)

Олеся
HR manager

22.08 были всем коллективом на корпоративе, игра ооочень понравилась! Теперь буду собирать своих друзей) Супер!

Анна
Менеджер

Праздновали ДН сына с детьми. Инструктор супер, игра очень захватывает, праздник удался на славу, за что огромное спасибо клубу “Гепард”!!!

Лида
провизор

Приехали не большой компанией просто отдохнуть, поиграть, после игры просматривал еще много различных клубов для игры, и решил, нету желания играть где еще либо.
Если пейнтбол…то Гепард. Спасибо Гепарду за хороший отдых:)

Роман

На вихідних (17.04.2016) зібрались з друзями на гру в пейтбол з приводу ДР мого брата. Компанія була 6 осіб, тобто одна команада 3, і цього було достатньо для першого разу. Дуже багато емоцій та адреналіну отримали від гри ( і трішки синячків)))) Дуже дякую інструктору Білецькому Дмитру за доступний та чіткий інструктаж, за вічливість та допомогу. Всі були взахваті від проведеного часу. + іменнику вручили медаль на грамоту від клубу, дрібниця, але приємно))
Всі дякую!!Так тримати!

Анна
Фахівець у відділі страхування

Самый крутой клуб!!!!!! Обслуживание, обстановка, территория и все, все хз вынуждают вернуться снова и снова. Молодцы ребята и спасибо Вам!!!!!!

Ирина
Домохозяйка

Сегодня отмечали день рождения сына-10 лет. Дети остались очень довольны. Инструктор Николай всё профессионально и толково им разъяснил)) Спасибо большое “Гепарду” за прекрасно проведённое время и отличное настроение.

Людмила
юрист

Отмечал с друзьями день рождения. Очень здорово всем понравилось. Куратор у нас был Александр. Организовано все было хорошо без лишней потери времени и настроения. Всем спасибо.

Влад
школьник

Праздновали профессиональный праздник. Всё отлично, море удовольствия, только вот шары в белых ящиках — никудышние… Плохо, когда с пяти метров не можешь попасть в цель… Портит впечатление, ведь цена на шары высокая, а качество — очень низкое… Всё остальное отлично.

Виктор Габар
Бизнесмен

Рік, або півтора, тому я вперше в житті спробував пограти у пейнтбол. Гра одразу сподобалась. Враження були тільки найліпші, як від гри, так і від роботи співробітників клубу. Сьогодні на відкритому турнірі вперше спробував пограти в лазертаг. Сама гра кардинально відрізняється від інших військово-тактичних ігор. Окрім меншого травматизму та відсутності больових відчуттів, що робить гру привабливою для дітей, варто відмітити більшу складність у враженні супротивника, та зовсім іншу манеру гри. Хоча мені лазертаг сподобався менше ніж пейнтбол, я б її рекомендував усім, хто хоче весело провести час зі своїми друзями, або просто випустити накоплену енергію без негативних наслідків для себе або інших людей.

Скляр Никита