Пейнтбольный клуб Гепард

Сучасному населенню, масово схильному до гіподинамії, потрібен активний відпочинок на свіжому повітрі. Рух дарує емоційну розрядку, дає вихід енергії і покращує настрій. Командні ігри за будь-якої чисельності складу регулюють відносини всередині колективу, допомагають вирішити особисті проблеми і підвищити впевненість в своїх силах. Відчути радість руху, стати відмінним командним гравцем і відкрити в собі лідерські якості допоможе наш пейнтбольний клуб «Гепард».

Наша дружна команда з’явилася на ринку розваг Києва в 2002 році. Сьогодні «Гепард» пропонує відвідувачам 9 ігрових майданчиків на відкритій території та крите приміщення для більш екстремальної гри. Відкриті майданчики обладнані системою укриттів, будівлями, стінами, рясними насадженнями, автомобілями, щитами, і можуть вмістити до 60 гравців одночасно. Ігри в критому просторі розраховані на невеликі команди до 10 чоловік. Навіть якщо бажаючих взяти участь в бойових діях набралося всього 8 осіб, то це не проблема. Поки одна команда грає 2 проти 2, інші учасники мають пройти підготовку, екіпіруються і слухають інструктаж, потім учасники міняються.

років на ринку пейнтбольних послуг

років в складі Американської торгової палати в Україні

відкритих ігрових полів

критий майданчик

комплектів обладнання

комплектів форми

місць для відпочинку

-місна автостоянка для ваших авто

Лазертаг

лазертаг
(лазерні бої)

Парк приключений

парк пригод

Пейнтбольный магазин

пейнтбол-магазин

Душ

гарячий душ і
WC з опаленням

Пейнтбол – ідеальна розвага для корпоративних заходів. У нас проводили ігри та тренінги співробітники найбільших холдингів. Командні ігри на виявлення лідерів і прихованих якостей дуже люблять топ менеджери. Під час екстремальних ситуацій, нехай і в ігровій формі, співробітник може проявити себе в самому несподіваному ракурсі. Крім того, підвищується згуртованість колективу, неформальна обстановка знімає субординацію і стримуючі в робочому середовищі фактори спілкування. Хороший керівник розуміє, що дружний колектив без внутрішніх конфліктів – запорука продуктивної роботи. Тому пейнтбольний клуб «Гепард» пропонує корпоративні ігри і сценарії на будь-який смак. Можна вибрати з існуючих в базі або обіграти нову ідею.

Наш центр відпочинку розташований в межах міста, що дозволяє мінімізувати витрати на транспорт. Крім пейнтболу, ми пропонуємо вашій увазі веселі спортивні розваги: дартс, скалодром, висотний місто, аквабол, стрілянину з арбалета, настільний теніс і петанк. Вдосталь награвшись у війну, можна розслабитися в зоні відпочинку, яка обладнана столиками і лавками. Для зимової пори року передбачені спеціальні намети з опаленням.

Характеристики клубу
  • Характеристики клубу - Будівлі
  • Характеристики клубу - Обладнання
  • Характеристики клубу - Ігрові поля
  • Характеристики клубу - Місця для відпочинку
  • Характеристики клубу - Парк пригод

Ми робимо акцент на корпоративних клієнтах, а й приватним гостям завжди раді. У пейнтбольний клуб «Гепард» приходять всією сім’єю або дружною компанією відзначити день народження, будь-який календарний свято або просто у вихідний для веселого проведення часу. За бажанням клієнта можуть бути підготовлені спеціальні іменні сертифікати. У нас батьки можуть зберегти свої нерви і влаштувати дитині незабутній День Народження! Грати в пейнтбол дітям дуже цікаво (і безпечно!), Тим більше що ніхто не заважає стрибати, бігати, кричати і бруднитися від душі.

Гостям пропонується новітнє обладнання, налагоджена зброя, симпатичні захисні костюми на будь-який розмір і уважні інструктори. Співробітники клубу завжди в гарному настрої і готові вирішити будь-яке організаційне питання. Для постійних клієнтів передбачені знижки.

Територія пейнтбольної бази величезна, на ній одночасно без перешкод один для одного можуть грати 300 осіб! А сумарна місткість – 600 гравців в день. І все це не виїжджаючи за межі міста! Знайти нас дуже просто: туристичний комплекс «Пролісок», Проспект Перемоги, 139.

Переконливе прохання робити замовлення на проведення гри заздалегідь, щоб у вас було більше варіантів у виборі сценарію і майданчиків.