Тактичне мислення, швидка реакція і тренування м’язів – нова лучна гра від пейнтбол-клубу «Гепард»

Лучні бої Арчері Таг – це нова розвага від пейнтбол-клубу «Гепард». В основі новинки – правила з північноамериканської гри «Арчері таг». Це динамічна, командна гра, яка розвиває не тільки логічне і тактичне мислення, але також відмінно тренує м’язи тіла.

Лучний пейнтбол дуже подобається американцям, тому впевнені, що і українцям він припаде до душі. Крім того, в клубі «Гепард» створені відмінні умови для цієї розваги на полях двох видів – критих і відкритих. Розміри критих і відкритих полів складають від 20 до 40 м довжини та від 10 до 20 м ширини. В якості укриттів використовуються надувні фігури.

Основні переваги гри Арчері таг

  1. Концепція гри Арчертаг заснована на командному типі, а це значить, що всі члени команди повинні діяти спільно, шукати разом правильне рішення задачі і виробляти спільну тактику поведінки.
  2. Позитивний ефект від фізичних навантажень, без яких в цій грі не обійтися. Ви приведете в тонус всі свої м’язи, змусите рухатися кожен м’яз на вашому тілі і гарненько потреніруете свої ноги, так як рухатися в Archery Tag потрібно багато.
  3. У грі можуть брати участь всі, хто забажає – вік і стать тут не грають ролі.
  4. Гра вважається абсолютно безпечною: від ударів стріл немає ні синців, ні больових відчуттів, так як великі м’які наконечники даного виду зброї не завдають шкоди ні однієї частини тіла гравців.
  5. Пейнтбол з лука – це відмінна розвага, яка також добре розвиває гнучкість, силу, стартову швидкість і реакцію гравців.

Основні правила пейнтболу з лука

В Україні поки не так багато подібних пейнтбол-клубів, які можуть запропонувати захоплюючі і динамічні квести. У Києві подібні розваги знайшли дуже багатьох шанувальників, тому така новинка, як пейнтбол з луком – це гарний спосіб отримати море позитивних емоцій та адреналіну. Кожен, хто бажає взяти участь у грі, повинен ознайомитися з правилами Арчері таг.

Створюються дві команди від 1 до 6 чоловік, кожна з них відправляється на свою базу. Луки знаходяться на землі біля баз, а стріли розташовані на центральній лінії на відстані 0,5-1 м одна від одної. Коли суддя дає сигнал свистком, учасники біжать в центр і підбирають стріли – хто скільки зможе захопити. Повертаються на свої бази і тільки тоді починають наступ на суперника.

Попадання стріли в будь-яку частину суперника, крім лука, вважається поразкою. Такий гравець залишає поле бою. Якщо стріли закінчуються, гравець, якого суперник ще не вразив стрілою, може скористатися будь-який знайденої на поле бою стрілою.

Щоб отримати перемогу в такій грі, як лучні бої, необхідно вибити стрілами всіх гравців суперника. Також можна грати з умовою захоплення прапора на базі суперника. В такому випадку головна умова перемоги – не поразка всіх гравців, а захоплення прапора.

Вартість лучного пейнтболу

Щоб замовити гру, вам необхідно зайти на наш офіційного сайт і залишити заявку. Тут ви зможете дізнатися ціну даної послуги і прочитати про умови гри. Вартість 60 хвилин гри становить 200 гривень, решта часу доплачується по 70 гривень за 30 хвилин гри. Додаткові послуги, такі як камуфляжна форма, наколінники та інше, оплачуються окремо.

Напишіть відгук

Ваш email адреса не публікується. Обов'язкові для заповнення поля позначені *

Залишити відгук