Мальчишник на пейнтболе

Всі погодяться, що парубочі це давня і цікава традиція, яка дотримується чоловіками різних країн і народів.
Так у Вірменії мав місце давній обряд під назвою «лазня нареченого», який був невід’ємною складовою весільного ритуалу – наречений з хресним батьком і друзями збиралися разом, дуріли , веселилися і жартували один з одним.
у Туреччині за кілька днів до весілля влаштовувалися змагання в метанні дротиків і кінних перегонах.
А ось у Франції парубочий завжди супроводжувався веселою гулянкою, присвяченій безпосередньому прощання з холостяцьким свободою.

Пейнтбольный мальчишник

Проходить час, науково-технічний прогрес вносить свої корективи в спосіб життя людей, а традиції залишаються. Безумовно, що забарвлення традицій теж має властивість змінюватися і видозмінюватися, адже сучасний світ диктує свої прерогативи, але навіть коли приходять сучасні способи проведення цього торжества, парубочі і раніше залишаються обов’язковою складовою ритуалу нинішніх наречених.
Так, окремо хотілося б сказати, що ще недавно великою популярністю користувалися парубочі, головною родзинкою яких була наявність величезної кількості спиртного і стриптизерки. Такі парубочі, як правило, проходили в задимлених, галасливих нічних клубах. Сьогодні не кожен сприймає цей варіант. З чотирьох стін багато рвуться на свободу, ближче до природи. Але при цьому кожен хоче попрощатися зі своїм життям холостяка так, щоб назавжди запам’ятати бурхливу молодість. Ось тому сьогодні величезною популярністю для проведення холостяцької вечірки користується пейнтбол.

Пейнтбол – це командна гра, де можна відчути радість перемоги, море емоцій, азарту і екстремальних відчуттів.
Пейнтбол – це безпрограшний варіант для проведення парубочого, так як у чоловіків є в житті три пристрасті: машини, жінки і зброю. А де як не на пейнтболі, можна не тільки потримати зброю в руках, а й постріляти по живих мішенях. Звичайно ж, зброю на пейнтболі НЕ вогнепальну, та й взагалі не травматична, а скоріше сказати символічне.Зброя на пейнтболі є маркер. Маркер стріляє кульками з фарбою, які при попаданні в ціль (мішень, об’єкт, перешкода) розбиваються і забарвлюють її. Для того щоб пограти в пейнтбол, немає необхідності купувати дорогу амуніцію і техніку, а досить взяти в оренду у пейнтбольного клубу. Камуфляжна форма, захисний шолом і жилет, наколінники і налокітники, рукавички, маркер – все це на час гри надає пейнтбольний клуб і все це входить в її вартість. Не завжди входить у вартість гри витратний матеріал – кулі. А ось спортивне взуття необхідно буде взяти свою з дому. Напевно, немає в світі чоловіки, в чиєму взуттєвому гардеробі не було б кросівок. Прийшов їхній час.

А в іншому, спеціалізовані пейнтбольні клуби за доступну ціну перекладають на свої плечі всі питання по організації гри:

  1. По-перше, пейнтбольний клуб має кілька ігрових полів різної стильової спрямованості. Так як парубочий, як правило, буває всього один раз в житті (ви ж поки не плануєте розлучатися, значить, гіпотетично зупинимося на цифрі один раз в житті) доречним було б з’їздити в пейнтбольний клуб і попросити адміністратора провести маленьку ознайомчу екскурсію – показати наявні майданчики . Необхідно відзначити, що за одну і ту ж ціну майданчики пейнтбольних клубів можуть радикально відрізняться. Пейнтбольний клуб «Гепард», думаючи про свій імідж і репутацію, а також про комфорт клієнта, надає доглянуті майданчики, на яких піднімаються всілякі будови, що відповідають тематиці ігрового поля.
  2. По-друге, немає необхідності викручуватись і придумувати місію для гри, адже ваша голова отже вже починає потихеньку кипіти від надлишку організаційних питань, пов’язаних з ось-ось майбутнім весіллям. Інструктор запропонує кілька варіантів (сценаріїв) гри і в стислості пояснить особливості кожної. Найпоширенішими і цікавими є наступні сценарії: стінка на стінку, загарбник / захисник, захоплення прапора, кожен за себе, партизани, звільнення заручників і т.д.
  3. По-третє, після гри буде можливість відпочити і обговорити не тільки гру, але і майбутній захід (весілля).

Пейнтбольний клуб «Гепард» надає масу додаткових послуг клієнту:

  • оренда альтанки, або намети, обладнана всім необхідним для відпочинку;
  • оренда мангалу і шампурів;
  • різноманітні додаткові спортивні розваги;
  • послуги фотографа;
  • і багато іншого.

Військово-спортивна пригода в колі друзів на свіжому повітрі – що може бути краще?

Напишіть відгук

Ваш email адреса не публікується. Обов'язкові для заповнення поля позначені *

Залишити відгук