Статті

Перешкоди, укриття, суперники – гра в пейнтбол за своєю суттю – це «комп’ютерна стрілялка», тільки в реальному житті.Стріляють тут зі справжньої зброї, але не патронами, «отримують кулі», але без будь-яких травм. Незмінним залишається принцип будь-якої гри на виживання, а також необхідність бути одягненим в спеціальну екіпіровку, в якій масці відводиться найголовніша роль.

Ви часто граєте в пейнтбол? Безумовно точно вирішили, що хочете купити свою особисту маску? Правильне рішення!Адже своя маска для пейнтболу – це не тільки абсолютна впевненість у власній безпеці на ігровому майданчику, а й цілком практичний підхід до вирішення питання особистої гігієни. Як же правильно вибрати маску для пейнтболу, з вигляду нагадує мотоциклетний шолом? Тут головне пам’ятати: «пейнтбольная мода» – досить сувора: краса тут не грає ніякої ролі, головне – безпека. Кілька простих і зрозумілих «істин» допоможуть вам легко зорієнтуватися при виборі кращої маски для пейнтболу , підходящої саме вам.

Ви вибрали правильну маску, якщо:

  • Вона «села по обличчю», в районі носа і скул. Чим щільніше вона сидить (але не тисне, чи не натирає і не віджимає), тим краще.
  • У ній є термальна лінза, яка в порівнянні з іншими – менше потіє. Найкраще, якщо скло буде жовтим або прозорим.Для збільшення контрастності в денний час, коли яскраво світить сонце, ідеально буде придбати маску з жовтим склом.
  • Вона повністю закриває обличчя. Такі частини, як щоки, вуха, підборіддя повинні бути повністю закриті.
  • Вона відмінно доповнює ваш «камуфляжний» образ, якщо ви граєте в тактичний пейнтбол. В такому випадку краще вибрати такий захисний аксесуар чорного або оливкової, але не «кричущо яскравого» кольору, погодьтеся.

Пам’ятайте про це завжди, щоб при покупці такого аксесуара в новому дизайні, наприклад, ви вже не задавалися питанням про те, як вибрати маску для пейнтбола? Крім того, рекомендуємо особливу увагу звернути на маски з подвійною лінзою, так як вони не пітніють. Ті, хто грав в пейнтбол в масці з одинарної лінзою, напевно стикався з подібною проблемою. Хоч би яким «мастерітим» гравцем в пейнтбол ви не були, якщо лінза запотіла і нічого не видно – шанси на перемогу вашої команди мінімізуються. Але ж так хочеться протриматися в турнірі до переможного кінця, правда ?!

Нехай ваша зручна і добротна маска допоможе вам в цьому!

Напишіть відгук

Ваш email адреса не публікується. Обов'язкові для заповнення поля позначені *

Залишити відгук