В кінці кожного року ми підводимо підсумки, аналізуємо удачі і невдачі, досягнення і помилки, успіхи і поразки вчинені клубом за рік. 2012 рік не став винятком.
С новым годом

Залишивши весь негатив за лаштунками, хотілося б відзначити кращі події ПК «Гепард»
– Євро 2012. Історічіская зустріч з футболу нашого персоналу та вболівальників зі Швеції завершилася перемогою наших хлопців з рахунком 14: 2 !!!
– Благодійний пейнтбольний турнір «Кубок відкритих сердець» приніс і наш внесок у розмірі 30000 грн на допомогу дітям з синдромом Дауна.
– «Кубок Діловий» восьмий за рахунком аматорський турнір серед компаній України – зібрав рекордну кількість учасників – 28 команд.
– Комфортних місць для відпочинку після ігор в пейнтбол в клубі стало на 12 більше.
– К семи відкритих майданчиків додалася сучасна крита опалювальна майданчик, де можливо комфортно грати і не боятися будь-якої погоди.
– Щорічна весела сценарна гра «Діди Морози-Санта Клауси: сніжна помста» – хоч і принесла перемогу Санта Клаусам, але дала нам дуже багато снігу і справжньої зими, а ще надію на реванш Дідів Морозів в наступному році.
– в липні ПК «Гепард» відзначив ювілей – 10 років з дня заснування клубу.

Ми вітаємо всіх: любителів пейнтболу та активного відпочинку, випадкових відвідувачів нашого сайту, людей які розвивають пейнтбол в своєму місті, наших клієнтів, друзів і хороших знайомих і всіх, всіх, всіх З НОВИМ 2013 РОКОМ !!!Здоров’я, добра і благополуччя Вам і вашим родинам!

З повагою колектив ПК «Гепард»

Напишіть відгук

Ваш email адреса не публікується. Обов'язкові для заповнення поля позначені *

Залишити відгук