Спортивно-інтелектуальна гра «Скарби «Гепарду»

Серед множин розваг в столиці особливо виділяється квест Форт Боярд. Він являє собою спосіб захоплююче провести час компанією від шести до восьми чоловік і на пару годин забути про весь навколишній світ.

З огляду на те, що квест кімнати останнім часом стають все популярнішими, а їх кількість зростає з кожним днем, всім бажаючим відвідати квест Форт Боярд слід знати, які ж у нього є привабливі особливості:

  1. Гра являє собою щось середнє між такими популярними іграми, як «Ігри патріотів» і «Ключі від Форту Боярд», які відомі багатьом українським телеглядачам.
  2. В процесі розваги гравців будуть супроводжувати ведучі, які будуть для гравців не тільки помічниками, а й оцінювачами якості гри.
  3. Завдання квесту Форт Боярд – пройти сім етапів, за кожен з яких дається ключ від «скарбниці». За кожне неправильно пройдене завдання будуть нараховуватися штрафні секунди, які зменшать загальну кількість часу на винос скарбів зі скарбниці в кінці гри.
  4. Відмінність гри від завдань у відомих всім телешоу в тому, що кожне випробування в квесті Форт Боярд проходиться усіма учасниками, а не окремим членом групи. Це допомагає згуртувати колектив і не дає нудьгувати жодному гравцю.

Відвідування даної cпортивно-інтелектуальної гри – кращий спосіб зануритися в альтернативну реальність і відчути прилив радості і адреналіну!

Відгуки клієнтів
Детальніше про гру

Квест кімнати Гепард

Крім Форту Боярд, Гепард пропонує киянам різні квест кімнати, в яких можна відмінно провести пару годин вихідного дня з компанією. Різні квест кімнати підійдуть як для святкування дня народження, так і для корпоративної вечірки співробітників невеликої компанії. Крім того, вартість подібного розваги цілком доступна, тому ті, кому в квест кімнаті сподобається, зможуть дозволити собі сюди повернутися!