Статті

З кожним роком кількість дітей, охочих пограти в пейнтбол, стає все більше і більше. ПК «Гепард» скрупульозно підійшов до того, щоб діти могли відчувати себе комфортно і максимально безпечно граючи в цю чудову гру, а саме:

  • У прокат видається дитяча камуфляжна форма для дітей віком від 10 до 14 років.
  • Для максимальної безпеки під час гри використовуються маски і захисні жилети. Ми рекомендуємо також додаткові послуги такі як: термальна маска з повним захистом голови, наколінники, захист шиї.
  • У пейнтбольних маркерах виставлена маленька швидкість вильоту кульок з фарбою (Для порівняння: для дорослих гравців допустима швидкість до 90 метрів в секунду, для дітей – до 60 метрів в секунду).
  • Велика увага в нашому клубі приділяється роботі судді – інструктора. Під час ігор суддя стежить за тим, щоб діти не зближувалися близько один з одним або не перетинали середину поля і не забігали на територію суперника. Суддя також стежить, щоб діти не знімали маски під час гри, адже це правило №1 в пейнтболі.
  • Для юних любителів пейнтболу, нами розроблені різні сценарії ігор. Крім цього, найбільш відзначившихся гравців ми нагороджуємо грамотами в різних номінаціях, а іменинника медаллю «З Днем народження».

Гра на дев’яти полях клубу – все це і багато іншого дасть дітям море позитиву, гарного настрою, свіжого повітря і нових вражень.

Напишіть відгук

Ваш email адреса не публікується. Обов'язкові для заповнення поля позначені *

Залишити відгук