Детский пейнтбол в подарок

Всі дорослі колись були дітьми, так-так справжнісінькими дітьми. Напевно, це самий безтурботний період часу, коли основними ключовими подіями в році були ні здача податкової декларації, ні зустріч однокласників, і навіть не річний медогляд, а свята.

Детский пейнтбол

У кожного дорослого, напевно десь глибоко в пам’яті, залишилися спогади про те, як із солодким завмиранням в грудях і трепетної надією лягали спати напередодні дня народження або нового року. Довгоочікуваний день наступав, але не дарував задоволеності, а іноді навіть приносив якесь розчарування. Заглядаючи в майбутнє, багато давали собі обіцянку, що коли з’являться свої діти, то для них будуть влаштовуватися карколомні свята. Але ось приходить день, коли необхідно виконувати обіцянки і вас заносить в глухий кут. Один і той же питання крутиться на думці: «Що подарувати дитині на день народження?». Мозок починає працювати, набирати обертів і видає результат: «Кращий подарунок – це книга. Да уж, явно не про такий подарунок ви мріяли в дитинстві.Знову відсилаєте питання на повторну обробку в мозок: «Що подарувати дитині на день народження?». Вже швидше приходить відповідь – іграшки. Банально! Стандартний подарунок, з яким не завжди потрапиш в точку. І тоді не уникнути образ і сліз. Втретє відсилаєте запит в мозок: «Що подарувати дитині на день народження?». Мозок починає закипати, піднімати всю швидкоплинно побачену коли-небудь інформацію (відео ролики, рекламу в поштовій скриньці) і видає відповідь: замовити аніматорів. Аніматори (для тих, хто не в курсі) – це люди в костюмах різних мультяшечних персонажів. З цими «чудиками» справа йде приблизно так: бігаючи і розважаючи дітей у теплих, важенних, незручних костюмах, ці самі аніматори з бешкетних заводив перетворюються в жалюгідна істота, спостерігати за яким немає більше сил, а діти вже через п’ять хвилин усвідомлюють, що це звичайнісінька «підстава» з переодяганням і втрачають інтерес. Відправляти в мозок питання: «Що подарувати дитині на день народження?», Вже немає ніякого сенсу, так як мозок завис і в цей момент він вибухає, при цьому видає інформацію наступного характеру: «Подаруйте дитині гру в пейнтбол». Еврика!

Вибираючи гру в подарунок шанси промахнутися прагнуть до нуля, так як пейнтбол – дуже корисна штука і подобається всім-всім дітям без винятку (і дівчаткам і хлопчикам).

Пейнтбол для детей

Ваше основне завдання при організації дитячого свята буде зводитися лише до того, щоб привести свого спадкоємця або спадкоємицю (і купу друзів) в пейнтбольний клуб. Все інше зроблять досвідчені інструктори клубу і, звичайно ж, багата дитяча фантазія.

Доступне виклад правил гри і інструктаж з техніки безпеки, потім переодягання в камуфляжну форму, швидке вивчення і освоєння маркера, і вперед – в бій.

І не варто боятися, так як дитячий пейнтбол абсолютно безпечний.Захисне спорядження відповідає найвищим критеріям безпеки і розроблено саме так, що надійно протистоїть ударам від куль. Фарба кульки абсолютно нешкідлива. До речі кажучи, вона виробляється фабриками, які виготовляють лікарські капсули.

Багатьох батьків турбує питання: “А боляче, коли потрапляє кулька?”.Ступінь сприйняття тілом торкання кулі залежить від відстані. У разі, коли кулька прилетів здалеку – не боляче! Маленький сінячек може з’явитися тільки з близької відстані, а ось біль від нього навряд чи дитина відчує, так як в запалі гри ця біль зовсім не відчувається.Практика показує, що дітлахи ніколи не скаржаться на потрапляння.

Не дивлячись на те, що свято дитячий, дорослі є обов’язковими супутниками на таких заходах, тому варто розглянути такий варіант, як гра «Діти проти Дорослих».

Хочеться парирувати тим, хто думає, що пейнтбольная «войнушка» цікава тільки хлопчикам. Милі жінки грають в пейнтбол з не меншим інтересом. У разі, коли дівчата грають проти хлопчаків, в такому юному, ніжному віці хлопчакам на практиці трапляється нагода ознайомитися з такими поняттями, як жіноча хитрість і підступність.

Бронюючи день і час проведення заходу, поцікавтеся у адміністратора пейнтбольного клубу про наявність додаткового сервісу послуг, наприклад, про наявність і можливості орендувати альтанку або намет з усім необхідним для проведення свята, непогано було б замовити відео та фото зйомку. На території пейнтбольного клубу може знаходиться кафе, тому відразу варто обговорити можливість після гри переміститься в нього, щоб покуштувати святковий торт. Добре буде, якщо торт замовити заздалегідь і глазурувати його з урахуванням військової тематики.

Про таке свято мріє кожна дитина, а кожен дорослий, хоча б один раз на рік повинен перетворюватися в чарівну фею, яка виконує бажання.

Напишіть відгук

Ваш email адреса не публікується. Обов'язкові для заповнення поля позначені *

Залишити відгук