День незалежності України – національне свято України, що відзначається щороку 24 серпня. Вихідні дні 22, 23 і 24 серпня. Три літніх дня які можна провести з сім’єю і з друзями.

ПК «ГЕПАРД» запрошує всіх, хто любить активний відпочинок на природі. У нас на території ви можете знайти будь-який розвага на ваш смак.

Для тих, хто любить висоту, є висотний місто. Шість метрів над землею канатна дорога з різними складнощами проходу, а також 10 метровий скеледром, з трьома складнощами маршруту.

Ну а для людей, які люблять стріляти і бігати в нашому клубі є найкраща на сьогоднішній день гра ПЕЙНТБОЛ.Найбільша кількість майданчиків на Україні, які дуже різноманітні, подарують вам незабутні враження.
Для любителів поїсти м’ясо на природі, ПК «ГЕПАРД» запропонує затишні, облаштовані місця для проведення бенкету. У вашому розпорядженні будуть мангал, вугілля, шампура і безпосередньо намет з лавочками і столами.

І звичайно вода … У літню пору вода необхідна для людського організму. А вода і активний відпочинок це невід’ємна частина. На цей випадок у нас є аквабол. Це жартівливий футбол в воді, який подарує і гравцям і глядачам масу гарного настрою.

Приходьте до нас в гості і відчуйте себе як вдома!

Напишіть відгук

Ваш email адреса не публікується. Обов'язкові для заповнення поля позначені *

Залишити відгук