День молодежи на Киевщине

26 червня 2010 року о селищі Макарів Київської області відбулося святкування Дня молоді на Київщині.Захід пройшов у форматі мульти-фестивалю: одночасно на різних майданчиках парку і стадіону селища працювали 10 різних зон відпочинку і розваг для молоді. Крім того, в цей день в Макарові відбудеться Олімпійський день бігу та святкування Дня Конституції України.

ПК «Гепард» також брав участь в цьому грандіозному заході. Організатором виступило обласне управління спорту та туризму. Під пейнтбол відвели ціле зону названу: «Зона військової тактики». На одному з майданчиків парку міста було встановлено спортивне пейнтбольне поле. На якому кожен охочий протягом 10 хвилин без перерви і абсолютно безкоштовно міг насолодитися грою. В основному в іграх брали участь молоді люди з усіх куточків київської області.

У «презентаційній зоні» фестивалю були розміщені стенди з інформацією про молодіжний рух на Київщині. На «Арт-сцені» протягом дня виступали молоді артисти-аматори та етно-колективи, в «Зоні гри» проводилися інтерактивні конкурси, квести, фотосет, флешмоби та соціальні акції, в «Спортивній зоні» молоді силачі змагалися в перетягуванні каната та боротьбі на руках, а всі бажаючі могли пограти в міні-футбол і настільний теніс.

Також працювала «Слобода майстрів», де проходили майстер-класи з традиційних українських ремесел (лозоплетіння, гончарство, лялькарство, писанкарство тощо), «Зона лицарів» і Фестиваль вареників.

Всі зони працювали з 12:00 до 16:00, після чого на головній сцені стартував концерт, на якому виступали молодіжні творчі колективи та рок-групи, а хедлайнером виступила популярний український гурт «Друга ріка».

Напишіть відгук

Ваш email адреса не публікується. Обов'язкові для заповнення поля позначені *

Залишити відгук