Кубок ділової – щорічний турнір, традиційно проходить на базі ПК «Гепард», в якому беруть участь компанії і фірми міста Києва.

Під теплими променями осіннього сонця, в сосновому лісі, на свіжому повітрі, де гинуть усілякі бацили, почався збір учасників турніру.

У турнірі брали участь 8 найкращих команд, з тих, хто традиційно брав участь. Приїхали справжні фанати пейнтболу, які не побоялися заразитися злободенним вірусом, про який нам так нав’язливо розповідають з блакитних екранів!

Імена команд – учасниць: Укрстальпрокат, Вітраж Гласc Солюшен, Аданіт-Сервіс, КС- Домофон, Воля-кабель, Технік-Сервіс вони ж «реальні кабани», Кияни, Burn вона ж Coca-Cola.

Відбіркові ігри проходили на двох майданчиках «в коло», потім фінал за 1е, 2е, 3е місця.

Хотілося б відзначити і підтримати молоду життєрадісну команду «Кияни», яка складається з молодих творчих хлопців, що працюють в сфері електронних ЗМІ, в складі яких грає дівчина – Анна Григор’єва. Грали добре, команда заслужила номінацію «За волю до перемоги» .Так тримати!

Воля-кабель – четверте місце. Шановне керівництво «Воля-кабель» у Ваших співробітників високий потенціал. Надайте можливість своїм співробітникам до розвитку!

Аданіт-Сервіс – третє місце. Хотілося б відзначити Черненко Марію. Тактика, як для дівчини, на рівні. Холоднокровності, з яким Марія «розстрілювала» команду противника, можна тільки позаздрити. Черненко Марія завоювала номінацію – «міс пейнтбол».

Команда «Burn» вона ж «Coca-Cola» – колоритні хлопці, сповнені енергії і творчого потенціалу, своїми жартами нейтралізують всякий негатив. Креатив на поле, або «двоє за одним укриттям», приніс хлопцям переможний 2е місце :)

Укрстальпрокат – прокатали всіх! Респект і уважуха! Назва говорить сама за себе, тому – nocomments!

ПК «Гепард» висловлює подяку компанії Coca-Cola яка «заряджала» всіх енергією «Burn», а також нашому інформаційному спонсорові компанії «Кияни».

Пам’ятайте: ПК «Гепард» це свіжий сосновий повітря, активний відпочинок, місце для зустрічі з друзями, позитив, і ніяких вірусів! Welcome, завжди раді!

Андрій Лук’янчук / адміністратор клубу /

Напишіть відгук

Ваш email адреса не публікується. Обов'язкові для заповнення поля позначені *

Залишити відгук