Полігон Морський піхотинець
Полігон Лігво Гепарда
Конкурс міс Гепард. Голосуємо за Міс Червень

Бондарчук Татьяна (Ciklum) [17.05.2017]

Бондарчук Татьяна
Ciklum
17.05.2017

Шевченко Виктория (Аваль) [19.05.2017]

Шевченко Виктория
Аваль
19.05.2017

Михайленко Виктория (Сыто Пьяно) [22.05.2017]

Михайленко Виктория
Сыто Пьяно
22.05.2017

Ткачук Нина (Сall Fire) [25.05.2017]

Ткачук Нина
Сall Fire
25.05.2017

Ермийчук Ольга (РЗА Системз) [27.05.2017]

Ермийчук Ольга
РЗА Системз
27.05.2017

Оверченко Ирина (PhilipMorris Ukraine) [01.06.2017]

Оверченко Ирина
PhilipMorris Ukraine
01.06.2017

Вишня Лариса (Перша студія) [02.06.2017]

Вишня Лариса
Перша студія
02.06.2017

Васильева Елена (ТОВ Енерго-Инвест) [02.06.2017]

Васильева Елена
ТОВ Енерго-Инвест
02.06.2017

Урманчук Татьяна (Киевстар) [03.06.2017]

Урманчук Татьяна
Киевстар
03.06.2017

Посмитная Марина (КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК) [03.06.2017]

Посмитная Марина
КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК
03.06.2017
Новини клубу
Новини пейнтболу
Свіжі статті

Пейнтбол в Києві, пейнтбольний клуб Київ

Жага гострих відчуттів і адреналіну так властива активній людині, яка поспішає спробувати все на своєму шляху. Але щоденна рутина тягне «на дно», змушуючи щодня виконувати одні і ті ж маршрути. Але як на рахунок відпочинку? Можливо варто забути про роботу і відправитися за новими враженнями? Наприклад, пограти в пейнтбол? Ця гра гарантовано змусить Вас забути про всі справи і турботи, і допоможе зануритися в абсолютно інший, реалістичний світ захоплюючих відчуттів!

Гепард – пейнтбольний клуб в Києві

Ви шукаєте гострих відчуттів? Обожнюєте військові стратегії? Мріяли потримати в руках автомат? Прекрасно, український пейнтбол – то, що Вам потрібно! Клуб «Гепард», розташований в Україні на території Києва, стане чудовим місцем відпочинку, як для корпоративних клієнтів, так і для відпочинку дружною компанією або сім’єю.

p.s. Навіть якщо Ви не любитель войнушек, не поспішайте відмовлятися від гри – Ви будете приємно здивовані!

Пейнтбол – в Києві одна з найпопулярніших ігор, яка дозволяє відчути всю реальність бойових битв, виграти битву і отримати гідну нагороду! Імітація справжніх бойових дій, спорядження та обмундирування, реалістичний полігон – тільки підкреслюють особливість гри.

Пейнтбольні майданчики розташовані на досить широких площах для того, щоб на них було зручно розташуватися кільком арміям по 20-30-40 людин. Всі полігони мають огорожу, підкопи, обхідні двері, бліндажі, покришки від вантажівок і багато інших спеціальних предметів, які роблять гру набагато цікавішою! Кожний пейнтбольний майданчик унікальний, тому повертаючись до нас знову завжди можна випробувати зовсім інші емоції і відчуття, ніж в попередній раз. Наприклад пограти в критий пейнтбол.

Пейнтбольний клуб в Києві «Гепард» – це відмінна можливість зарядитися позитивом на довгий час. Страйкбол, лазертаг, пейнтбол – а що виберете Ви?

Командна гра – запорука згуртованості колективу

Не варто забувати, що будь-який корпоративний захід можна провести на базі нашого клубу. Саме тут створені всі умови для гарного відпочинку на природі: мальовничі місця, тематичне оформлення клубу, наявність безлічі ігор і розваг, обладнані альтанки з навісом, столами і лавками. В Україні навряд чи знайдеться гідний аналог такого виду відпочинку, так чому б не скуштувати всі його принади? Тим більше, що ціни клубу «Гепард» зовсім не захмарні! Наприклад, для тих, хто хоче зіграти в будь-яку з ігор нашого клубу, але при цьому хоче заощадити по максимуму, ми можемо запропонувати пакет «Обмежений» (45 хвилин гри + оренда камуфляжу, послуги інструктора та ін. коштує всього 25 грн.!) .

Корпоративні гри в пейнтбол допомагають згуртувати колектив, підвищити його командний дух, та й просто отримати велику частку позитиву і енергії! Подивитися на колегу по роботі абсолютно під іншим «прицілом», оцінити його сильні і слабкі сторони, розкрити себе з абсолютно нового боку – і це далеко не всі переваги, які Ви зможете оцінити під час гри.

У Києві спортивно – розважальний комплекс «Гепард» з радістю запропонує масу різних програм для проведення Вашого дозвілля, які надихнуть на нові звершення і подвиги в реальному житті. Ціни на кожну з програм цілком доступні для кожного жителя столиці, тому якщо в Ваших планах провести незабутню відпустку або відзначити корпоративне свято – «Гепарду» є чим здивувати!